Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Країна Україна
Тип засобу Готовий до використання

SILVESTER - дезінфікуючий засіб без запаху (100л)

Артикул 03005
В наявності
8 499.99 грн
10 800.00 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Замовити швидко
Опис

КСЗ SILVESTER-ДЕЗІНФЕКТОР. ЗАСІБ ДЛЯ БЕЗПЕЧНОЇ ДЕЗІНФЕКЦІЇ НА ПІДПРИЄМСТВІ


Комплексна Система Захисту (КСЗ) "Silvester-дезінфектор" - інноваційний засіб на основі органічного срібла та міді для профілактичної дезінфекції поверхонь та технологічного обладнання на підприємствах громадського харчування (HoReCa), у спортивних залах, на підприємствах харчової промисловості, а також у побуті (домашня дезінфекція) і будь-яких інших об'єктах, які потребують дотримання встановлених законом санітарних вимог. Перший дезінфекційний засіб без токсичних випаровувань. Знищує віруси, бактерії, грибок, личинки паразитів, нейтралізує неприємний запах у приміщеннях, освіжає та оздоровлює повітря

NanoSvit Organic – передові інновації в Україні з 2006р!


До складу деззасобів та антисептиків NanoSvit Organic входять суперсучасні антибактеріальні діючі речовини власного виробництва: цитрат срібла, цитрат міді та лимонна кислота. Препарати з цими активними агентами пройшли всі випробування та рекомендовані головним сертифікаційним органом United States Environmental Protection Agency (EPA) в тому числі для протидії пандемії коронавірусної інфекції COVID-19, боротьби з коронавірусом SARS-CoV-2 у США

 

#1 ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИЙ І БЕЗПЕЧНИЙ ДЕЗІНФЕКТАНТ


 • КСЗ Silvester не має запаху та токсичних випарів
  - з обробленої поверхні випаровується лише чиста вода

 • Не містить хлору, фенолу, ЧАС, альдегідів та іншої токсичної хімії
  - у складі присутні тільки органічні сполуки срібла та міді з лимонною кислотою (цитрат срібла та цитрат міді) у воді вищого ступеня очищення (дейонізована вода)

 • Максимальна тривалість дії. Перешкоджає повторному зараженню поверхонь
  - органічне срібло та мідь не випаровуються, а залишаються на поверхні й продовжують захищати її від можливого зараження та розмноження бактерій. При регулярному використанні препарат формує невидиме антибактеріальне срібно-мідне нанопокриття у важкодоступних місцях

 • Нейтралізує неприємний запах та причину його появи – бактерії й продукти їх життєдіяльності

 • Пожежо- та вибухобезпечний!

 

СПЕКТР ДІЇ КСЗ SILVESTER


Комплексна система захисту Silvester®-дезінфектор має бактерицидні властивості щодо грамнегативних та грампозитивних бактерій (включаючи мікобактерії туберкульозу), віруліцидні (включаючи збудників СНІД/ВІЛ, гепатитів, поліомієліту, віруси грипу тощо) та фунгіцидні (включаючи кандидози, дерматофітії тощо), спороцидні властивості. Є ефективним засобом для знешкодження збудників паразитарних хвороб (яйця та личинки гельмінтів, геогельмінтів, цист та ооцист кишкових найпростіших). Ефективний дезінфікуючий засіб проти більшості типів патогенних мікроорганізмів - кишкової палички, синьогнійної палички, Pseudomonas звичайна, золотистий стафілокок, сальмонел: S.Enterica, S.Typhimurium тощо, вірусів бактеріофаг Т2, грибів C.Albicans, Aspergillus Niger, Aspergillus Flavus, B. Cereus, мікобактерія туберкульозу Mycobacterium В5. Діє дезінвазійно проти паразитів Т.Suis, A.Suum, O.Dentatum, E.suis. Відзначається ефектом пролонгованої дії на оброблених поверхнях (до 6 місяців) залежно від попередньої підготовки поверхонь (якості очищення і прибирання механічних забруднень), концентрації робочого розчину, умов нанесення та експозиції.

 

СКЛАД ДЕЗЗАСОБУ


До складу антибактеріального дезінфекційного засобу "КСЗ "Silvester-дезінфектор" входять лише органічні мікроелементні комплекси виробництва NanoSvit Organic у формі цитратів*: срібло, мідь, лимонна кислота і вода найвищого ступеня очищення.

СКЛАД: срібла цитрат*, міді цитрат, кислота лимонна, вода дейонізована 

* Цитрати - органічні сполуки мікроелементів (біометалів) з природною лимонною кислотою. Визнані світовою спільнотою та рекомендовані Інститутом Мікроелементів UNESCO

Мікроелементи (органічне срібло, мідь, цинк, магній) виготовлені з використанням новітньої екологічно чистої технології NanoSvit, яка забезпечила відсутність у складі продукту неорганічних речовин (нітратів, сульфатів, хлоридів) та допоміжної хімії (парабенів, стабілізаторів, загусників, алергенів, барвників, ароматизаторів тощо)

 

SILVESTER-ДЕЗІНФЕКТОР - СЕРТИФІКОВАНИЙ МЕДИЧНИЙ ДЕЗІНФЕКЦІЙНИЙ ЗАСІБ


Реєстраційні документи:

 1. Презентація продукту (PDF)
 2. Санітарний висновок МОЗ України (PDF)
 3. Технічні умови (PDF)


TM Silvester зареєстрована та захищена законом України "Про інтелектуальну власність"

 

ВИТРАТА ПРЕПАРАТУ


 • Дезінфекція повітря: 10-15 мл/1м3
 • Дезінфекція поверхонь (профілактика): 20-25 мл/м2
 • Дезінфекція поверхонь (вимушена): 25-50 мл/м2
 • Килимові покриття: 50-100 мл/м2
 • Дезінфекція тканин: рівномірно зволожити препаратом, витримати 20-30 хв, віджати, просушити

 

ЗАСТОСУВАННЯ


КСЗ Silvester -дезінфектор - готовий до застосування дезінфікуючий розчин (не вимагає розведення).
Для дезінфекції використовується будь-який доступний спосіб обробки:

 1. Зрошення з розпилювача
 2. Генератори холодного та гарячого туману
 3. Протирання
 4. Замочування
 5. Просочення

Перед обробкою необхідно очистити поверхні від механічних забруднень. Дезінфекція проводиться на заключному етапі прибирання.

ДЕЗІНФЕКЦІЯ ПОВЕРХОНЬ

 • Видалити з поверхні забруднення та жир
 • Нанести КСЗ Silvester-дезінфектор із розпилювача. При необхідності розподілити/розтерти по поверхні злегка змоченою в препараті губкою
 • Дати висохнути. Не змивати


ДЕЗІНФЕКЦІЯ ПОВІТРЯ + нейтралізація неприємного запаху

Розпорошити КСЗ Silvester-дезінфектор у верхні шари повітря так, щоб краплі препарату, що осідають, мали контакт з максимальним об'ємом повітря.

 

ДЕЗІНФЕКЦІЯ Килимів, Килимових покриттів

Обробіть з розпилювача або просочіть (якщо це можливо) килими, килимові доріжки, ковролін або інші покриття. Дайте повністю висохнути в тіні (НЕ під прямим сонячним промінням). Також використовуйте КСЗ Silvester-дезінфектор для просочення дезковриків

 

ЗАХИСТ СПЕЦІАЛЬНОГО ОДЯГУ (АНТИБАКТЕРІАЛЬНИЙ СПЕЦОДЯГ)

Просочіть випраний спеціальний одяг у препараті розведеному 1:2 (1 частина КСЗ Silvester + 1 частина очищеної холодної води/дистильованої води)

 

ДЕЗІНФЕКЦІЯ НА ХАРЧОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ, НА КУХНІ БАРУ, РЕСТОРАНУ

Використовуйте КСЗ Silvester-дезінфектор для антибактеріальної обробки стільниць, обробних дошок та поверхонь, варильних поверхонь, посуду, інструменту, виробничих та кухонних меблів, витяжок, сушарок, мийних ємностей, посудомийних машин, духових шаф, холодильників, морозильних камер тощо.

Перед дезінфекцією необхідно очистити поверхні від залишків їжі та механічних забруднень

 

ДЕЗІНФЕКЦІЯ У ПОБУТІ (БУДИНОК, КВАРТИРА, ГОТЕЛЬНИЙ НОМЕР)

Застосовується для дезінфекції стін, дверей, ручок дверей, стель, килимків, побутової техніки*, а також для будь-яких інших водостійких поверхонь.

* Перед обробкою електроприлади та побутову техніку необхідно знеструмити. Підключення до мережі допускається лише після повного висихання поверхонь. Обробку проводити зволоженою препаратом губкою. Не допускати попадання вологи у внутрішню частину електроприладів.

 

 

КУПИТИ ЗАСІБ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ SILVESTER-ДЕЗІНФЕКТОР У ВИРОБНИКА


Розроблений і виготовлений в Україні. Сертифікований і рекомендований МОЗ України.

 

Виробник: ТОВ «НАНОСВІТ ОРГАНІК», Україна, м.Київ 
ТУ-У 20.2-40281670-004:2020
Висновок СЕЕ №12.2-18.5/13198 від 12.06.2020р.

Термін придатності: 24 міс
Умови зберігання: засіб має зберігатися в закритих темних приміщеннях при температурі 4-25ºС на відстані, не менше 1 м від нагрівальних приладів. 

TM SILVESTER зареєстровано та захищено законом України "Про інтелектуальну власність"

Ви можете замовити препарат з доставкою до будь-якого населеного пункту України («Нова Пошта», «Укрпошта»)

 

Шановні клієнти!


Попереджаємо Вас, що цей товар належить до санітарно-гігієнічної категорії! Відповідно до постанови КМУ №172 від 19 березня 1994р. перелік товарів належної якості згідно з додатком N3 ("..Продовольчі товари, лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни.."), не підлягають обміну (поверненню), якщо вони не задовольняють споживачів з будь-яких причин.

Переконливо рекомендуємо перед здійсненням покупки переконається в тому, що Вам дійсно потрібна та кількість, яку Ви замовляєте. Навіть за нашого величезного бажання стати на Ваш бік і здійснити повернення - ми не зможемо цього зробити. Сподіваємося на Ваше розуміння.


цитрат срібла купити у виробника Україна, домашня дезінфекція, дезінфекційні засоби

 • Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
 • "Новою Поштою" по Україні — за тарифом перевізника.
 • "Укрпоштою" по Україні — за тарифом перевізника.

Більше інформації про доставку

 • Готівкою при отриманні
 • Карткою на сайті
 • Наложеним платежем

Гарантія від виробника 24 місяців.

Вгору