Сергій Гуков - Sergiy GukovСергій Гуков - Sergiy Gukov

ЦИТРАТ СРІБЛА (органічне срібло, колоїдне срібло)


Органічне срібло (цитрат срібла, Silver Citrate) – сучасна вершина еволюції сполук біологічно важливого дорогоцінного металу у медицині. Пропонуємо до Вашої уваги надчистий цитрат срібла виробництва NanoSvit (Київ, Україна). Нижче Ви знайдете вичерпну інформацію про сполуку, її властивості та основні напрямки застосування:


Срібло – цілющі метали в історії людства


Срібло у тому або іншому вигляді використовувалося всіма цивілізаціями протягом усієї історії людства.

Найстарішим артефактом вважається срібно-мідна ваза шумерського правителя Ентемени (зберігається в Луврі, датується 3,5 тис. років до н.е.). Вода і вино настоювалися у цій вазі й вважалися цілющим еліксиром, який подався на стіл родині імператора. Перський цар Кір (2500 років тому) у своїх військових походах використовував срібні ємності для зберігання води. Покриття ран срібними пластинами практикувалося ще у стародавньому Єгипті. А срібні ванни були доступні лише членам королівської родини у Британії.

Срібло – дорогоцінний метал та мікроелемент, необхідний для нормальної діяльності залоз внутрішньої секреції, мозку, печінки та кісткової тканини. Воно має омолоджувальну дію на кров і цілюще впливає на перебіг фізіологічних процесів в організмі. Сприяє омолодженню, загоєнню та регенерації шкіри. Сьогодні науково доведено, що срібло має природну бактерицидну та антисептичну дію. При цьому спектр дії срібла поширюється на більше ніж 650 видів бактерій (для порівняння: спектр дії будь-якого хімічного антибіотика – лише 5-10 видів бактерій). При цьому сучасні дослідження показали вибірковість дії та лояльність срібла до природної мікрофлори людини – лакто- та біфідобактерій.

 


Еволюція срібла: від срібної пластини до цитрату срібла


1. Металічне срібло
Використовувалося на ранніх етапах розвитку медицини. Процедури прикладання срібних пластин до шкіри та відстоювання води у срібних ємностях сприяли виділенню іонів срібла, їх надходженню в організм для стимулювання імунітету та лікування інфекційних захворювань.


2. Неорганічне йонне срібло
Розвиток хімічної галузі подарував медицині розчинну форму срібла - нітрат срібла (неорганічна сіль срібла та азотної кислоти), яка активно використовувалася як антибактеріальний засіб аж до кінця XX століття. Основним недоліком азотнокислого срібла стала висока токсичність концентрованих нітрат-йонів, які значною мірою обмежили широке застосування нітрату срібла в медицині.


3. Колоїдне срібло (розчини наночастинок срібла, наносрібло)
Прийшло у практику з розвитком нанотехнологій, які дозволили створити нову розчинну у воді форму благородного металу – колоїдний розчин наночастинок срібла (наночастинки срібла мають розміри 1-100 нанометрів). Причому, найпрогресивнішим вважається фізичний спосіб отримання наносрібла (подрібнення срібла з використанням фізичних технологій). Цей спосіб на відміну від хімічного синтезу наночастинок виключає присутність у складі "спадковості" - токсичних реагентів від проміжних хімічних реакцій. Сьогодні, через недостатню кількість досліджень, щодо токсичності наночастинок благородних металів, «вільні наночастинки срібла» і колоїдні розчини наночастинок срібла викликають неоднозначну реакцію у світової наукової спільноти і не рекомендовані для застосування в медицині, косметиці та харчових продуктах.


4. Органічне срібло (органічний цитрат срібла)
Це наступний етап розвитку срібловмісних препаратів та принципово нова – органічна форма срібла, яку запропонували вчені NanoSvit. Технологія отримання органічного срібла та готові продукти на його основі вперше були презентовані і гідно оцінені на найбільшій у світі виставці нанотехнологій NANOTECH-2010 (Токіо, Японія). Подана форма срібла має органічну формулу, не містить синтетичних стабілізаторів, небезпечних неорганічних домішок і не містить у складі наночастинок.

 


ВИРОБНИЦТВО КОЛОЇДНОГО СРІБЛА ТА ЦИТРАТУ СРІБЛА NANOSVIT


Фахівці NanoSvit Organic з 2006р. реалізували вже дві окремі технології синтезу:

 • Виробництво наночастинок срібла та колоїдних розчинів срібла
 • Виробництво концентрованих розчинів срібла в органічних кислотах (лимонна, яблучна та ін.) 

Фізична нанотехнологія отримання наночастинок срібла була реалізована NanoSvit у 2006 році. Був винайдений мультирезонанс (звукових, вібраціних та електромагнітних коливань) із використанням контрольованих надпотужних електричних імпульсів у воді найвищого ступеня очищення, який дозволив вченим NanoSvit створити відповідні умови для реалізації ланцюгової вибухової реакції електропровідних матеріалів з одержанням колоїдних розчинів сильно заряджених наночастинок. Більше про нанотехнологію NanoSvit..

З урахуванням власної та світової дослідно-наукової бази щодо застосування наноматеріалів, після глибокої оцінки потенційних ризиків для товарів з вмістом наноматеріалів, які  безпосередньо контактують з організмом людини (та інших живих істот), у 2013 році вчені NanoSvit винайшли та запатентували принципово нову промислову технологію отримання органічних мікроелементних комплексів саме для безпечного використання в медицині, харчовій, косметичній промисловості, ветеринарії, АПК  та інших галузях.

Нова технологія NanoSvit дозволила отримати органічні комплекси срібла (цитрат срібла, малат срібла та ін.), які не мають у своєму складі непередбачуваних наночастинок та наноматеріалів, не викликають пересторог у наукової спільноти, а самі речовини вже мають встановлені стандарти й визначену оцінку безпечності.

Основною відмінністю продукції NanoSvit стало введення власних високих стандартів та практична реалізація переконань підприємства, які базуються на глибоких дослідженнях та наукових роботах, щодо критичної важливості: хімічної чистоти, біосумісності, ефективності та перспективи забезпечення доступності продукції широкому колу споживачів. 

 

Цитрат срібла. Застосування


Розчин водний цитрату срібла є найбільш прогресивною та безпечною формою благородного металу для застосування в медицині, косметиці, дієтології, харчовій промисловості та інших галузях.

Основні переваги цитрату срібла:

 • Органічна форма срібла (срібло + лимонна кислота)
 • Найкраща біологічна доступність та сумісність із живими організмами
 • Відсутність токсичних неорганічних домішок (хлоридів, сульфатів, аміаку та ін.)
 • Відсутність колоїдних та наночастинок

На базі цитрату срібла та інших мікроелементів NanoSvit розроблено унікальні косметичні засоби, дезодоранти, імуностимулюючі препарати, дієтичні мікроелементні комплекси, органічні антибактеріальні препарати для дому, органічні засоби для дезінфекції, мікродобрива, кормові добавки для ветеринарії тощо.

Органічне срібло NanoSvit використовується вітчизняними та іноземними виробниками як основна діюча речовина або додатковий функціональний компонент.

Цитрат срібла для харчової промисловості:


 • органічний консервант для питної води та напоїв
 • виробництво імуностимулюючих дієтичних добавок (БАД)
 • консервація напівфабрикатів та готових харчових продуктів 
 • безпечна дезінфекція без токсичних випарів тощо

 

Цитрат срібла для медицини та ветеринарії:


 • виробництво антибактеріальних препаратів для шкіри та слизових
 • виробництво антисептиків та ранозагоювальних засобів для шкіри
 • виробництво безпечних дезінфікуючих засобів
 • консервація медичних препаратів
 • виробництво імуностимулюючих препаратів тощо

 

Цитрат срібла для косметики та побутової хімії


Природний консервант для органічної косметики

Цитрат срібла активно використовується виробниками органічної косметики як альтернатива антибіотикам і токсичним хімічним консервантам. Серед наших клієнтів найбільші промислові підприємства та відомі бренди, а також приватні виробники косметики ручної роботи (органічна HandMade косметика). Присутність цитрату срібла у складі косметичних засобів є своєрідним маркером якості і сигналізує про відсутність у складі цілого класу шкідливих хімікатів (більшість неорганічних токсинів не сумісні зі сріблом і тому не можуть бути присутніми у складі препаратів).

Антибактеріальний компонент у засобах для чищення та мийних засобах

Введення до складу мийних засобів органічного срібла дозволяє наділити їх антибактеріальними і дезінфікуючими властивостями. Особливою популярністю сред наших Партнерів-виробників користуються:

 • Рідке мило та гелі для тіла з антибактеріальним ефектом
 • Засоби для миття посуду з антибактеріальним ефектом
 • Засоби для миття підлоги та прибирання з дезінфікуючими властивостями
 • Антисептичні гелі та вологі серветки
 • Захисні поліролі, антистатики тощо

 

Виробництво професійних органічних дезінфікуючих та антибактеріальних засобів зі сріблом

Бактерії, віруси, грибки мутують та розвиваються одночасно із прогресом людства. Тому розробка нових антибактеріальних і дезінфікуючих засобів – це постійний процес пошуку та вдосконалення, який не може зупинятися. Сучасний перелік універсальних антибактеріальних компонентів дуже обмежений (сильні кислоти та окисники, хлор та його солі, фенол, складні полімери, альдегіди, ЧАС та певні летючі токсини). Комбінації цих діючих речовин стають дедалі складнішими і більш концентрованими, а відповідно – більш токсичними і небезпечними для людини.

NanoSvit запропонував принципово нову діючу речовину, яка позбавлена найбільш критично важливих недоліків перерахованих вище сполук - токсичності, летючості, агресивності для шкіри та дихальних шляхів. 

Цитрат срібла пройшов всі випробування та рекомендований головним сертифікаційним органом United States Environmental Protection Agency (EPA) для дезінфекції, в т.ч. з метою протидії пандемії коронавірусної інфекції COVID-19, боротьби з коронавірусом SARS-CoV-2 у США

 

Цитрат срібла - безпечний дезінфікуючий агент з органічною формулою:

 • має найвищий клас безпеки (4 клас)
 • бактерії не можуть виробити стійкість до срібла
 • не випаровується з поверхні та не залишається в повітрі після обробки
 • має значну пролонговану дію (срібна наноплівка залишається на поверхні і може бути ефективною до 6 місяців і більше)
 • цитрат срібла – органічна сполука, яка використовує природні антибактеріальні властивості

Документи на цитрат срібла


 

1. Презентація продукту (PDF) Завантажити

2. Санітарний висновок МОЗ України  (PDF) Завантажити

3. Дослідження цитрату срібла NanoSvit на відповідність встановленим критеріям якості та безпеки для застосування у харчовій промисловості  (PDF) Завантажити

4. Технічні умови  (PDF) Завантажити


Купити цитрат срібла (Київ, Україна)


Наші спеціалісти з радістю проведуть консультації та значно спростять розробку технології введення сполук срібла до рецептури Ваших препаратів.

Для промислових підприємств ми передаємо зразки для тестування.

NanoSvit Organic співпрацює з найкращими експертами галузі, технологами та відомими виробничими підприємствами з 2006 року

Для консультацій, придбання цитрату срібла або замовлення зразка зв'яжіться з нами за телефоном: +38.044.578.00.46

 


дезінфекція взуття, засіб від запаху ніг, домашня дезінфекція