Сергій Гуков - Sergiy GukovNanoSvit Organic - Сергій Гуков - Sergiy Gukov

ДЕЗІНФЕКЦІЯ В ДОМАШНІХ УМОВАХ


Незалежно від погоди та пори року, кожна господиня розуміє, що чистота та свіжість оселі – це запорука здоров'я всієї родини. Особливо важливо тримати свій будинок у чистоті, якщо в ньому проживають діти, алергіки та люди зі зниженим імунітетом. Але гігієна домашнього середовища - це не тільки прибирання бруду та усунення домашнього пилу, але також - видалення мікробів, які небезпечні для нашого здоровʼя.

У цій публікації ми розповімо про головний спосіб очищення вашого житла від інфекції та хвороботворних мікробів – дезінфекції у квартирі, будинку чи офісі.

 

ОТЖЕ, ЩО ТАКЕ ДЕЗІНФЕКЦІЯ?


Це спосіб знищення шкідливих мікроорганізмів (вірусів, бактерій, грибка), які можуть спричинити небезпечні інфекційні захворювання. Домашня дезінфекція – дуже важливий та відповідальний процес. Необхідність її проведення буває різною, але мета завжди одна – очистити приміщення чи окремі його елементи від мікробіологічного забруднення та шкідливої інфекції.

 

ВИДИ ДЕЗІНФЕКЦІЇ


Існує три види дезінфекції:

 • Профілактична дезінфекція – здійснюється на постійній основі (прибирання приміщення з обробкою меблів, килимів, дверних ручок, підлоги та стін спеціальними антибактеріальними засобами, миття рук антисептиком тощо).
 • Поточна дезінфекція – проводиться в приміщенні, в якому є постійне джерело бактерій (наприклад, якщо один із членів сім'ї або домашній улюбленець хворіє), для протидії поширенню епідемії та нейтралізації збудників захворювання.
 • Заключна дезінфекція – зазвичай після усунення основного джерела інфекції (хворий вилікувався) з метою повного знищення збудників хвороб та захисту всіх, хто проживає у квартирі чи будинку від повторного захворювання (рецидиву).

 

 

СПОСОБИ ДЕЗІНФЕКЦІЇ


Розрізняють такі способи проведення дезінфекції:

 • Механічний – фізичне видалення потенційних джерел інфекції (пилу, бруду, килимів, зараженого ґрунту тощо).
 • Фізичний - застосування ультрафіолету, високих температур, кип'ятіння.
 • Хімічний – використання різного виду шкірних антисептиків, дезінфекційних засобів та антибактеріальних розчинів.
 • Біологічний – застосування спеціалізованих мікроорганізмів для знищення небажаних бактерій та мікробів (наприклад, для очищення стічних вод).
 • Комбінований – застосування кількох способів дезінфекції одночасно.

 

ДОМАШНЯ ДЕЗІНФЕКЦІЯ


Побутову дезінфекцію можна проводити як самостійно, так і з залученням спеціалістів. Другий варіант більш ніж зрозумілий і не потребує підготовки. Хіба що необхідно розібратися в тому, хто і як проводитиме санітарну обробку приміщення, а також правильно вказати, що конкретно потрібно продезінфікувати. Також варто обовʼязково перед приїздом дезінфекторів узгодити, які саме антибактеріальні засоби останні мають намір застосовувати у вашій оселі.

Розглянемо детальніше перший варіант. А саме те, як правильно провести дезінфекцію в домашніх умовах без залучення служб дезінфекції. Якщо Ви вирішили провести санітарні роботи в оселі/квартирі/будинку/офісі самостійно, в першу чергу потрібно визначитися:

 1. Зі способом видалення мікробів (в домашніх умовах найкраще підійде поєднання механічної та хімічної дезінфекції)
 2. Із засобами дезінфекції та очищення (необхідно обрати максимально безпечні деззасоби для дому, щоб не отруїтися самому та не нашкодити здоров'ю оточення)
 3. На яких поверхнях проводитиметься чищення
 4. В яких умовах правильно провести роботи
 

ЗАСОБИ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ В ДОМАШНІХ УМОВАХ


При виборі засобів для антибактеріальної обробки будинку необхідно враховувати найбільш значущі властивості та якості деззасобів:

 • ефективність дії на мікроорганізми (спектр дії деззасобу)
 • рівень хімічної небезпеки випарів деззасобу для оточення (безпека для людини, тварин, кімнатних рослин)
 • універсальність застосування для різних типів поверхонь
 • зручність у використанні та безпечність при зберіганні

 

Фахівці рекомендують застосовувати лише нові органічні антибактеріальні препарати, які відповідають усім важливим вимогам до безпеки та ефективності для домашнього застосування.

Для обробки будь-якого житлового чи робочого приміщення (квартири, будинки, офісу) від шкідливих мікроорганізмів відмінно підійдуть нові засоби на основі безпечних для людини та природи діючих речовин – органічного срібла (цитрат срібла) та органічної міді (цитрат міді).

Це унікальні сертифіковані препарати, які з'явилися відносно нещодавно (у 2008 р.), але вже успішно завоювали сегмент побутової дезінфекції завдяки максимальному ступеню безпеки у використанні (підтверджений найнижчий клас небезпеки - IV клас), повної відсутності у складі токсинів, а також шкідливих випаровувань після нанесення на поверхні.

Дезінфектори на основі цитрату срібла та цитрату міді:

 • Ефективно нейтралізують не тільки повний спектр патогенних бактерій, вірусів та грибків, а й личинки паразитів (яйця та личинки гельмінтів)
 • Не містять у своєму складі хлору та його солей, альдегідів, фенолу, шкідливих летючих сполук та прихованих під торгівельними марками небезпечних токсинів
 • Без запаху та маскувальних штучних ароматизаторів
 • Не виділяють токсичних випарів (з обробленої поверхні випаровується тільки чиста вода)
 • Можуть застосовуватися в будь-яких приміщеннях (медзаклади, житлові приміщення, школи, дитячі садки тощо)
 • Ідеально підходять для закритих, замкнутих та погано провітрюваних приміщень


Засоби для дезінфекції будинку на основі органічного срібла були розроблені вченими науково-виробничого підприємства NanoSvit (м.Київ, Україна). Препарати  сертифіковані та були представлені на найбільших міжнародних виставках і конференціях.

До складу деззасобів та антисептиків NanoSvit Organic входять суперсучасні антибактеріальні діючі речовини власного виробництва: цитрат срібла, цитрат міді та лимонна кислота. Препарати з цими активними речовинами пройшли всі випробування та були рекомендовані головним сертифікаційним органом United States Environmental Protection Agency (EPA) в тому числі для протидії пандемії коронавірусної інфекції COVID-19, боротьби з коронавірусом SARS-CoV-2 у США

 

Вибір засобу для дезінфекції в домашніх умовах


Домашня дезінфекція стала доступною та безпечною завдяки новому поколінню органічних препаратів на основі срібла NanoSvit Organic. Всі препарати пройшли державну реєстрацію, токсикологічні дослідження на безпеку та рекомендовані МОЗ України. Ви можете зробити вибір деззасобу самостійно або зв'язатися з нашими фахівцями для консультації. Вибір за вами!

SILVESTER СПРЕЙ ДЛЯ ДЕЗІНФЕКЦІЇ ОСЕЛІ - готовий для застосування органічний деззасіб. SILVESTER обирають господині як просте універсальне рішення для дому - для очищення від бактерій будь-яких поверхонь у будинку, квартирі чи офісі. Органічний засіб не вимагає змивання чи провітрювання приміщення після застосування. Достатньо розпорошити препарат на будь-яку чисту поверхню та дати просохнути.

SUMERSIL - КОНЦЕНТРОВАНИЙ ДЕЗІНФЕКЦІЙНИЙ ЗАСІБ (концентрат) - вибір професіоналів. Концентрований препарат. Перед використанням вимагає розведення водою для одержання відповідної концентрації робочого розчину. Відрізняється від готового дезінфектора в розпилювачі SILVESTER тим, що дозволяє зекономити при дезінфекції великих площ, а також приготувати більш концентровані розчини для придушення складніших інфекцій при вимушених заходах. SumerSil обирають для дезінфекції великих площ, а також запасливі господарки для економії сімейного бюджету. Адже з кожної упаковки концентрату Ви зможете отримати від 10 до 20 літрів робочого дезрозчину.

Докладніше про те, який обрати дезінфектант: готовий спрей чи концентрат?

Якщо Вам потрібно продезінфікувати одяг або білизну, можна використовувати спеціалізовані препарати:

Ці засоби вбивають мікроби та віруси, прибирають неприємні запахи з одягу, а також наділяють тканини антиалергічними та пролонгованими антибактеріальними властивостями срібла.

Читайте також:

 

КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ПРОДАЖ ДЕЗІНФЕКЦІЙНОГО ЗАСОБУ ДЛЯ ОСЕЛІ


Зв'яжіться з нашими фахівцями за телефоном, щоб отримати фахові консультації. Ми знаємо, що таке якісна дезінфекція та будемо раді поділитись нашим досвідом!

Замовити доставку та купити органічні безпечні засоби для домашньої дезінфекції Ви можете у цьому інтернет-магазині виробника

Консультації щодо вибору деззасобу та проведення дезінфекції: +38.044.578.00.46

Всі препарати виробляються в Україні (м.Київ). Доставка здійснюється до будь-якого міста, в якому відкрито представництво "Нової Пошти" або "Укрпошти": Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Луцьк, Чернігів, Суми, Черкаси, Полтава, Житомир, Кропивницький, Тернопіль, Миколаїв, Рівне, Ужгород, Чернівці та інші.


засіб від грибка нігтів, цитрат срібла, безпечні дезінфекційні засоби без хлору, ефективний дезодорант без запаху