Графік роботи:

Будні: 10:00–19:00

Сб: 12:00–18:00

Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Укр
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Країна Україна
Тип засобу Концентрат

SUMERSIL-концентрований деззасіб без запаху (10л)

Артикул 04003
В наявності
5 299.99 грн
5 600.00 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт щоб
додати товар в список бажань
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Замовити швидко
Опис

Sumersil - дезинфицирующее средство. Органическое серебро.

SUMERSIL - КОМПЛЕКСНА СИСТЕМА ЗАХИСТУ
ЗАСІБ ДЛЯ БЕЗПЕЧНОЇ ДЕЗІНФЕКЦІЇ БЕЗ ЗАПАХУ


ПРОФЕСІЙНИЙ ДЕЗІНФЕКЦІЙНИЙ ЗАСІБ КСЗ "SUMERSIL". КОНЦЕНТРАТ

SumerSil® - інноваційний продукт нанотехнологій, нове покоління універсальних високоефективних дезінфікуючих засобів із широкою сферою застосування. Препарат без запаху та випарів токсичних речовин. Екологічно чистий і безпечний дезінфектант - суперконцентрований розчин органічного срібла (цитрат срібла) та органічної міді (цитрат міді) у воді найвищого ступеня очищення (деіонізована вода).

SUMERSIL - безпечний органічний засіб для екодезінфекції без запаху

Ефективно знищує весь спектр патогенних бактерій, вірусів, грибків та паразитів. Знезаражувальна активність препарату базується на бактерицидних, фунгіцидних, віруліцидних та овоцидних властивостях композиції органічних мікроелементів (срібло, мідь) та лимонної кислоти.

 

СПЕКТР ДІЇ ДЕЗЗАСОБУ


SumerSil® має бактерицидні властивості щодо грамнегативних та грампозитивних бактерій (включаючи мікобактерії туберкульозу), віруліцидні (включаючи збудників СНІД/ВІЛ, гепатитів, поліомієліту, віруси грипу тощо) та фунгіцидні (включаючи кандидози, дерматофітії тощо), спороцидні властивості. Є ефективним засобом для знешкодження збудників паразитарних хвороб (яйця та личинки гельмінтів, геогельмінтів, цист та ооцист кишкових найпростіших). Ефективний дезінфікуючий засіб проти більшості типів патогенних мікроорганізмів - кишкової палички, синьогнійної палички, Pseudomonas звичайна, золотистий стафілокок, сальмонел: S.Enterica, S.Typhimurium тощо, вірусів бактеріофаг Т2, грибів C.Albicans, Aspergillus Niger, Aspergillus Flavus, B. Cereus, мікобактерія туберкульозу Mycobacterium В5. Діє дезінвазійно проти паразитів Т.Suis, A.Suum, O.Dentatum, E.suis. Відзначається ефектом пролонгованої дії на оброблених поверхнях (до 6 місяців) залежно від попередньої підготовки поверхонь (якості очищення і прибирання механічних забруднень), концентрації робочого розчину, умов нанесення та експозиції.

 

NanoSvit Organic – передові інновації в Україні з 2006р!До складу деззасобів та антисептиків NanoSvit Organic входять суперсучасні антибактеріальні діючі речовини власного виробництва: цитрат срібла, цитрат міді та лимонна кислота. Препарати з цими активними речовинами пройшли всі випробування та були рекомендовані головним сертифікаційним органом United States Environmental Protection Agency (EPA) в тому числі для протидії пандемії коронавірусної інфекції COVID-19, боротьби з коронавірусом SARS-CoV-2 у США.

 

ДОПОМОГА УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ


Допомога військовим

ЗАСТОСУВАННЯ


Дезінфекційний засіб SumerSil® застосовують для знезараження поверхонь у приміщеннях (підлога, стіни, кухонні поверхні, санвузли, ручки дверей тощо), предметів оточення; поверхонь приладів, апаратури; санітарно-технічного обладнання; медичних приладів та обладнання, технологічного обладнання на підприємствах різних галузей, перукарського та манікюрного приладдя, предметів догляду за хворими, посуду, білизни, спецодягу, інвентарю для прибирання, при проведенні генеральних прибирань, у побуті, на військових обʼєктах та на всіх видах транспорту, в місцях вимушеної обсервації та резервації у періоди епідемій та пандемій тощо.

 

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ ДЕЗЗАСОБУ SUMERSIL

 

Застосування Концентрація робочого розчину,
Витрата робочого розчину
Профілактичні заходи Нейтралізація вогнищ інфекції
Дезінфекція повітря

1-3%

10-20 мл/м3

5-10%

30 мл/м3

Дезінфекція вдома
(Поверхні: підлога, стіни, меблі)

1-5%

20-30 мл/м2

7-10%

50-100 мл/м2

Нейтралізація запаху котячої сечі  

10-50%

50-100 мл/м2

Дезінфекція при стригучому лишаї

3-5%

20-30 мл/м2

7-10%

50-100 мл/м2
Дезінфекція взуття, запах взуття, антигрибкове взуття
(взуття та устілки очистити та/або вимити та/або випрати, обробити устілку та внутрішню частину взуття)

5-10%

рівномірно зволожити

10-50%

просочити 

Антигрибкові шкарпетки, захист шкарпеток від запаху
(просочити чисті шкарпетки робочим розчином, злегка віджати, висушити без додаткового полоскання)

5%

10-25%

Дезінфекція тканин, білизни, одягу, в т.ч. при алергії, інфекційних захворюваннях шкіри, а також для дезінфекції спідньої білизни та нейтралізації запаху одягу
(просочування/замочування чистої білизни у робочому розчині без додаткового полоскання)
0,5-1% 1-5%

Перед нанесенням робочих розчинів з концентрацією більше ніж 5% на абсолютно білі поверхні рекомендується попередньо провести тестову обробку на невидимій частині поверхні. Якщо після висихання на поверхні з'являється сірий або сріблястий відтінок, необхідно зменшити концентрацію робочого розчину SumerSil®.

 

Тканини та одяг оброблені SumerSil® не рекомендується сушити під дією прямого сонячного світла!

 

ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧИХ РОЗЧИНІВ ДЕЗЗАСОБУ


Для приготування робочих розчинів рекомендується використовувати очищену чи дистильовану воду кімнатної температури. При використанні водопровідної води необхідно її відстояти 2-4 години відкритої в ємності з доступом повітря (для виходу активного хлору).

Якість води визначається при змішуванні. Якщо після приготування робочого розчину вода втрачає прозорість і рясно забарвлюється в будь-який колір (від молочно-білого до фіолетового), це означає, що вода незадовільної якості (містить неорганічних домішок) і не рекомендується для розведення дезінфектанту. За незначного помутніння робочого розчину (легка опалесценція) допускається використання робочого розчину для дезінфекції, але термін придатності такого робочого розчину зменшується до 1 години.

Для приготування 1 літра робочого розчину дезінфектанту змішайте SumerSil® та воду у наступному співвідношенні:

Робочий розчин

SumerSil®, мл

Вода, мл

1%

10

990

3%

30

970

5%

50

950

7%

70

930

10%

100

900

25%

250

750

50%

500

500

МЕТОДИ ЗНЕЗАРАЖЕННЯ ДЕЗЗАСОБОМ


Дезінфекцію здійснюють аерозольним методом, методом дрібнокрапельного зрошення, протиранням або чищенням щіткою, які змочені робочим розчином засобу, замочуванням, зануренням та заповненням.

У побуті рекомендується проводити дезінфекцію поверхонь методом дрібнокрапельного зрошення (нанесення з розпилювача на попередньо очищені поверхні) із подальшим розподіленням препарату по поверхні методом протирання змоченою у деззасобі ганчіркою. Після такої обробки препарат формує на поверхні невидиму органічну срібно-мідну наноплівку, яка аж до її механічного витирання надійно захищає від інфекції. Додавання препарату у забруднену воду для миття підлоги під час прибирання може знизити ефективність дезінфекції, оскільки неорганічні забруднення в ємності можуть нейтралізувати органічні сполуки срібла та знизити його ефективність. SumerSil рекомендується наносити поверх  вже  чисті поверхні з метою забезпечення максимальної пролонгованості ефекту дезінфекції.

Додаткову інформацію про застосування деззасобу SumerSil ви можете отримати з методичних рекомендацій.

СЕРТИФІКОВАНИЙ ОРГАНІЧНИЙ ДЕЗІНФІКУЮЧИЙ ЗАСІБ.
ДОКУМЕНТИ І РЕКОМЕНДАЦІЇ МОЗ УКРАЇНИ:


  1. Презентація продукту (PDF) Завантажити
  2. Санітарний висновок МОЗ України  (PDF) Завантажити
  3. Технічні умови (PDF) Завантажити
  4. Методичні рекомендації (PDF) Завантажити

 

ФІЗИКО-ХІМІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ


Дезінфектант SumerSil® - прозора рідина блакитного кольору. Добре змішується з водою у будь-яких співвідношеннях. Робочі розчини засоби безбарвні або злегка забарвлені залежно від складу води, що використовується для розведення.  У рекомендованих режимах застосування не пошкоджують вироби з металів (у тому числі з алюмінію), скла, гуми, полімерні покриття, лакофарбові та гальванічні покриття, не знебарвлюють і не зменшують міцність тканин. Не фіксують на поверхнях об'єктів обробки органічні забруднення, добре змиваються з оброблених поверхонь, не залишаючи плям та нальоту. рН – концентрату становить 1,5 – 6,0. Засіб сумісний з окислювачами, ПАР і т.п. та спиртами. Не сумісний із хлоридами, відновлювачами тощо. Засіб біологічно розкладається. Деззасіб пожежо- та вибухобезпечний.

ТОКСИЧНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА ЗАСОБУ


Дезінфектант КСЗ SumerSil® за параметрами гострої токсичності при введенні в шлунок та нанесення на шкіру згідно з нормами ГОСТ 12.1.007 -76 відповідає 4 класу - малонебезпечна речовина. Місцево-подразнювальні, шкірно-резорбтивні, сенсибілізуючі канцерогенні, тератогенні та кумулятивні властивості у засобі в рекомендованих концентраціях не виявлені. Препарат не справляє віддалені ефекти. Концентрат засобу та його робочі розчини в концентраціях 0,25%, 0,5%, 1,0%, 2,0%, 3,0%, 5,0%, 7,0%, 10,0% не викликають подразнення шкіри, слизової оболонки очей та верхніх дихальних шляхів

 

СКЛАД SUMERSIL


 

До складу концентрованого дезінфікуючого засобу "Комплексна система захисту "SumerSil" входять лише органічні мікроелементні комплекси виробництва NanoSvit Organic у формі цитратів*: срібло, мідь, лимонна кислота і вода найвищого ступеня очищення.

СКЛАД: срібла цитрат*, міді цитрат, кислота лимонна, вода дейонізована 

* Цитрати - органічні сполуки мікроелементів (біометалів) з природною лимонною кислотою. Визнані світовою спільнотою та рекомендовані Інститутом Мікроелементів UNESCO

Мікроелементи (органічне срібло, мідь, цинк, магній) виготовлені з використанням новітньої екологічно чистої технології NanoSvit, яка забезпечила відсутність у складі продукту неорганічних речовин (нітратів, сульфатів, хлоридів) та допоміжної хімії (парабенів, стабілізаторів, загусників, алергенів, барвників, ароматизаторів тощо)

Який купити дезінфектант?.. Спрей-розпилювач або концентрат..


Купити SumerSil у Києві з доставкою по Україні та світу (вартість, грн)

 

ШАНОВНІ КЛІЄНТИ!Попереджаємо Вас, що цей товар належить до санітарно-гігієнічної категорії! Відповідно до постанови КМУ №172 від 19 березня 1994р. перелік товарів належної якості згідно з додатком N 3 ("..Продовольчі товари, лікарські препарати та засоби, предмети сангігієни.. "), не підлягають обміну (поверненню), якщо вони не задовольняють споживачів з будь-яких причин.


Переконливо рекомендуємо перед здійсненням покупки переконається в тому, що Вам дійсно потрібна та кількість, яку Ви замовляєте. Навіть за нашого величезного бажання стати на Ваш бік і здійснити повернення - ми не зможемо цього зробити. Сподіваємося на Ваше розуміння.Дивіться також: Запах взуття - як швидко позбутися грибка та неприємнго запаху ніг.

найкращий органічний дезодорант, швидке загоєння ран, дезінфекція взуття, домашня дезінфекція, дезінфікуючі засоби

  • Самовивіз з нашого магазину — безкоштовно.
  • "Новою Поштою" по Україні — за тарифом перевізника.
  • "Укрпоштою" по Україні — за тарифом перевізника.

Більше інформації про доставку

  • Готівкою при отриманні
  • Карткою на сайті
  • Наложеним платежем

Гарантія від виробника 24 місяців.

Вгору