Сергій Гуков - Sergiy GukovNanoSvit Organic - Сергій Гуков - Sergiy Gukov

Який дезінфектант обрати?.. Рекомендації


Серед найширшої різноманітності дезінфікуючих засобів на полицях наших магазинів дуже важливо не розгубитися та зробити правильний вибір! Адже саме від Вашого рішення залежатиме здоров'я всього оточення та впевненість у тому, що "мій будинок – це моя фортеця", яка надійно захищена від невидимої загрози мікробів та паразитів.

Сучасний засіб для дезінфекції має чітко відповідати наступним критеріям:

 1. Висока ефективність (підтверджена МОЗ) щодо хвороботворних бактерій, грибку та вірусів
 2. Антипаразитарна та антигельмінтна дія (глисти, гельмінти та їх личинки)
 3. Безпека для людини, домашніх тварин та рослин. Відсутність токсичних випаровувань
 4. Максимальна тривалість дії засобу після обробки
 

Яку форму деззасобу придбати?


На ринку присутні кілька типів дезінфекційних засобів. Вам можуть запропонувати купити готовий дезрозчин або придбати концентрований препарат, який потребує розведення і попередньої підготовки. Нижче розглянемо обидва варіанти, їх відмінності та переваги.

 

I. Готовий дезінфікуючий розчин


Як правило, дезінфікуючі розчини готові до застосування продаються в упаковці-розпилювачі (спрей, що дезінфікує). Це продукти, які не вимагають додаткових дій щодо підготовки та ідеально підходять для профілактичної дезінфекції невеликих приміщень, а також локального цільового використання на невеликих поверхнях. Локальність застосування дезінфектантів-спреїв більшою мірою пов'язана з малим об'ємом препарату в упаковці (спреї та розпилювачі бувають об'ємом від 50 мл до 1,5 літра).

Після першої глобальної пандемії COVID-19 дезінфікуючі спреї стали обовʼязковим атрибутом будь-якого сучасного будинку, квартири та офісу.

Докладніше про дезінфекцію в домашніх умовах: все про домашню дезінфекцію

Готовий спрей-дезінфектор ідеально підходить для регулярної профілактики та нейтралізації мікробів на поверхнях предметів так званої групи ризику:

 • Ручки дверей та меблів з якими відбувається регулярний контакт
 • Кухонні меблі (обробні дошки, стільниці, ручка та полиці холодильника)
 • Дистанційні пульти електроніки
 • Комп'ютерні мишки та клавіатури
 • Підлокітники м'яких та офісних меблів
 • Стільниця на робочому місці
 • Вольєр, клітина або улюблене місце домашнього улюбленця
 • а також - повітря у замкнених приміщеннях із великою кількістю людей

Медики рекомендують завжди тримати готові розчини для дезінфекції у зоні легкої доступності для швидкої нейтралізації джерел зараження у разі потреби. Дезрозчином Ви можете легко та швидко:

 • знезаразити взуття дитини із «сумнівним» забрудненням
 • обробити лапи домашнього улюбленця після прогулянки
 • нейтралізувати вогнище цвілі випадково зіпсованого яблука
 • та багато іншого..

Вченими NanoSvit Organic був розроблений унікальний органічний дезінфікуючий розчин без токсичного випаровування та запаху – Комплексна Система Захисту "Silvester". Препарат безпечний для людини, тварин та рослин. Не має запаху, токсичних випаровувань та агресивних речовин у складі.

Не містить хлору та його сполук, фенолу, альдегідів, небезпечних летючих речовин та токсичних компонентів.

Купити засіб для дезінфекції будинку Silvester можна на цьому сайті - безпосередньо у виробника.

 

II. Концентровані препарати для дезінфекції


Препарати з максимальною концентрацією діючої антибактеріальної речовини, які вимагають певних дій перед застосуванням (приготування робочого дезінфекційного розчину власноруч).

Як правило, приготування робочого розчину полягає у розведенні концентрату водою у певній пропорції (згідно з інструкцією). Після приготування робочого розчину Ви можете залити його в розпилювач і отримати готовий спрей-дезінфектор.

Переваги концентрату:

 1. На багато дешевше! У перерахунку на вартість дезінфекції одного квадратного метра дезрозчини, які виготовлені власноруч з концентрату, набагато дешевші (у 2-10 разів), ніж вже готові упаковані дезінфектори на полиці супермаркету
   
 2. Зручніше. Одного літрового пакування концентрованого деззасобу Вам вистачить для приготування від 10 до 50 літрів готового розчину для дезінфекції. А це означає, що лише одного літру концентрату Вам вистачить дуже на довго. Також Ви подбаєте про природу, зменшивши кількість порожніх пластикових розпилювачів на смітнику
   
 3. Універсальніше. Ви можете самі обирати концентрацію робочого розчину залежно від цільового призначення: для профілактики та регулярного використання підійдуть менші концентрації, а для вирішення складних проблем (наприклад: «старий» грибок під раковиною або дезінфекція взуття) можна застосовувати більш насичені розчини

Професійні концентровані деззасоби активно застосовуються з метою вимушеної дезінфекції великих площ, квартир, будинків, виробничих та підсобних приміщень для регулярних профілактичних заходів,  нейтралізації наявних або потенційних осередків інфекції:

 • дезінфекція приміщень під час епідемії
 • у квартирі хворий, дезінфекція під час та після інфекції
 • домашній улюбленець приніс стригучий лишай
 • з'явився грибок після потопу, дезінфекція після затоплення сусідами
 • дезінфекція приміщень із підвищеною вологістю та спорами грибка у повітрі
 • обробка дачі (сараю, льоху) після зими або довготривалого простою
 • переїзд до вторинного житла після попередніх господарів
 • нормалізація бактеріального фону оселі перед народженням дитини
 • дезінфекція дитячих садочків, дезінфекція у школах та ВНЗ
 • дезінфекція виробничих приміщень, складів, офісів
 • дезінфекція медичних установ, ветеринарних підприємств, а також будь-яких інших об'єктах санітарного нагляду

NanoSvit рекомендує застосування лише органічних дезінфікуючих засобів, які не агресивні до шкіри людини, не мають запаху та токсичних випаровувань після обробки.

Купити безпечний концентрований засіб для дезінфекції можна у нашому інтернет-магазині безпосередньо зі складу виробника NanoSvit Organic

Комплексна Система Захисту "SumerSil" – перший безпечний органічний концентрований дезінфектант на основі органічних мікроелементів (срібла та міді) без запаху та токсинів.

 

Консультації щодо вибору дезінфектанту


Не знаєте, який придбати засіб для дезінфекції?.. Вибрати спрей, розпилювач для дезінфекції або концентрований дезрозчин?..

Зв'яжіться з нашими фахівцями за телефоном, щоб отримати якісні консультації. Ми знаємо, що таке якісна дезінфекція з 2006 року та будемо раді поділитися нашим досвідом!

Дезінфекція. Безкоштовні консультації щодо вибору та застосування деззасобів: +38.044.578.00.46

Всі препарати виготовлені в Україні (м.Київ). Доставка деззасобів здійснюється у будь-яке місто, де присутнє представництво "Нової Пошти" або "Укрпошти": Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Вінниця, Хмельницький, Івано-Франківськ, Луцьк, Чернігів, Суми, Черкаси, Полтава, Житомир, Кропивницький, Тернопіль, Миколаїв, Рівне, Ужгород, Чернівці та інші.

 
Придбати органічний дезодорант для жінок, засіб від грибка нігтів, дезінфекція взуття від грибка, цитрат срібла купити, домашня дезінфекція, безпечні дезінфекційні засоби