Сергій Гуков - Sergiy GukovNanoSvit Organic - Сергій Гуков - Sergiy Gukov

ЦИТРАТ ЦИНКУ (ОРГАНІЧНИЙ ЦИНК) - МІКРОЕЛЕМЕНТ КРАСИ ТА ЗДОРОВ'Я


Органічний цинк (цитрат цинку, Zinc Citrate) – органічний комплекс цинку та лимонної кислоти. Найбільш біодоступна сполука цинку у медицині. Пропонуємо до Вашої уваги надчистий цитрат цинку виробництва NanoSvit (Київ, Україна). Нижче Ви знайдете вичерпну інформацію про сполуку, її властивості та основні напрямки застосування:

 

ЦИНК В ІСТОРІЇ ЛЮДСТВА


Цинк - дійсно чудодійний мікроелемент, дивовижні властивості якого цінують здавна у всьому світі. Саме цинку наше волосся зобов'язане здоров'ям та блиском, а шкіра – гладкістю та шовковистістю. Сьогодні цинк – популярна зброя косметологів і дієтологів у боротьбі за нашу молодість та красу.

Цинк – другий за важливістю (після заліза) мікроелемент у нашому організмі. Кожна наша клітина потребує його правильного поділу (робота 300 ензимів регулюється саме цинком). Цей незамінний елемент заслужив особливу увагу і зробив карколомну кар'єру в косметичній індустрії.

 

Цинк в історії косметики

Першими цинк в якості косметичного засобу відкрили ще китайці близько 1500 р. до н.е. У Стародавньому Китаї жінки натирали обличчя перлами (які містять цинк), що мало надати шкірі здорового вигляду і неповторного блиску. Дрібно подрібнені перли використовували для виготовлення косметики – тіней, помади, пудри. Багато китаянок і сьогодні споживають із їжею порошок із перлів та користуються косметикою з цинково-перловим екстрактом.

Легендарна єгипетська цариця Клеопатра завдяки купанню в козячому молоці (яке насичене цинком) до наших днів залишилася символом неперевершеної краси.

У європейську косметологію цинк потрапив значно пізніше – у XVIII столітті, коли його відкрив та описав французький вчений Руалін. Тоді ж дослідження довели величезний вплив цього мікроелемента на здоров'я та красу людини.

"Чудодійний" вплив цинку на зовнішній вигляд шкіри та волосся гідно оцінили та взяли на озброєння найбільші світові виробники професійних косметичних засобів, додаючи його як активний інгредієнт до лікувально-профілактичних косметичних засобів.

Найбільш ефективними й зрозумілими для організму людини є - органічні сполуки цинку (цитрат цинку).

 

РОЛЬ ЦИНКУ В ОРГАНІЗМІ ЛЮДИНИ


Цинк один із найважливіших для людини мікроелементів. Без цинку близько 80 ферментів не могли б виконувати свої метаболічні функції. Його наявність в організмі важлива для зростання та правильного функціонування імунної системи, він бере участь у синтезі білків, обмінних процесах клітин та у їх розвитку. На щастя, цинк міститься у багатьох харчових продуктах. Це мікроелемент, який необхідний для нормального розвитку кісткового скелета та відновлення тканин, перешкоджає випаданню волосся та облисінню. Необхідний для регуляції цукрово-інсулінового обміну.

Цинк - антиоксидант, необхідний для синтезу білків, стабілізації ДНК і РНК, росту та поділу клітин, сприяє загоєнню ран, бере участь у процесах розвитку репродуктивних органів, керує збудливістю м'язів, важливий для стабілізації системи крові (гомеостазу), бере участь у всмоктуванні та метаболізмі фосфору, входить до складу багатьох ферментів. Цинк необхідний для синтезу гормонів (інсуліну, кортикотропіну, соматотропіну, гонадотропінів), бере участь як  кофактор у ферментативному каталізі. Цинк входить до складу ферментів, що стабілізують клітинні мембрани, бере участь у метаболізмі нуклеїнових кислот, білків, жирів, вуглеводів, різних гормонів, в т.ч. статевих, а також у процесах поділу та взаємодії імунокомпетентних клітин. Сприяє зростанню та відновленню клітин, нормальній роботі імунної системи, посиленню імунітету; бере участь у процесах, які відповідають за нюх та смак; необхідний для роботи понад 80 ферментів, які забезпечують окислювально-відновні процеси та тканинне дихання; впливає на активність гонадотропних гормонів гіпофіза; бере участь у реалізації біологічної дії інсуліну; нормалізує жировий обмін, посилюючи розпад жирів; запобігає жировій дистрофії печінки; бере участь у кровотворенні.

Неорганічний цинк може викликати порушення шлунково-кишкового тракту, тому краще застосовувати органічні сполуки цинку (цитрат цинку).

 

ЦИНК ДЛЯ КРАСИ


Окрім загального позитивного впливу на наше здоров'я, цинк є, безперечно, мікроелементом краси.

 

Цинк для шкіри

Цинк покращує зовнішній вигляд та колір шкіри, бере активну участь у переробці жирних кислот, впливаючи тим самим на процеси регенерації. Також цей мікроелемент регулює гормональний баланс та вироблення речовин всередині епідермісу, які перешкоджають появі вугрів та акне. Завдяки цинку шкіра виглядає здоровою, оскільки саме цинк та мідь гальмують процеси утворення вільних радикалів – головних ворогів молодості.

Цинк лояльно підсушує окремі запальні елементи, нормалізує процес кератинізації, запобігає гіперкератозу та утворенню комедонів. Широко застосовується у препаратах для жирної проблемної шкіри.

 

Шкіра рук: Як тільки на руках з'являються висипання, дерматологи ставлять діагноз - екзема. Зазвичай прописують кортизонові мазі, антибіотики, інші ліки для того, щоб максимально злущити шкіру, яка виглядає після цих препаратів, як після опіку. А куди простіше завчасно згадати про цинк! Використовуйте косметику на основі органічного цинку, включіть у свій раціон їжу, багату на цинк і вітамін А, — і ви будете вражені від змін! До чого тут вітамін А?.. Його дефіцит робить шкіру сухою, шкіра лущиться, виглядає зморщеною. Якщо ж цього вітаміну достатньо, то він, після накопичення печінкою, у поєднанні з цинком зробить вашу шкіру знов здоровою та ніжною. Обовʼязково зробимо маленьку ремарку: хронічну екзему, висипання, псоріаз може викликати також нестача вітамінів групи В, особливо - фолієвої кислоти (В9).

 

Цинкова терапія для шкіри

При дефіциті цинку, на доповнення мінерально-вітамінної терапії, фахівці рекомендують зовнішнє застосування косметичних засобів з високим вмістом органічного цинку для локального живлення шкіри. Ефективність зовнішнього використання косметики з цинком пов'язана з тим, що мікроелемент незамінний для функціонування життєво важливих органів організму людини. Цинк, який надходить до організму із їжею, препаратами та дієтичними добавками розподіляється між органами відповідно до глобальної черги "пріоритетності". Шкіра та буферні органи (нігті, волосся), як можна легко здогадатися, далеко не на початку цього списку. Тому у них є шанс отримати мікроелемент лише після нормалізації основних життєво важливих процесів в організмі.

Спеціально для зовнішнього живлення шкіри цинком було розроблено унікальний органічний тонік з цитратом цинку RESULT Zn (Цинк). Завдяки своїй природній формулі органічний цинк (цитрат цинку) легко дістається глибоких шарів шкіри, включається в обмінні процеси та живить шкіру на клітинному рівні. Препарат має простий зрозумілий склад (органічний комплекс цинку з лимонною кислотою), не містить консервантів, барвників, загусників, ароматизаторів та будь-якої іншої допоміжної хімії.

 

Цинк для нігтів

Поглянувши на руки людини, Ви миттєво визначите, чи вистачає цинку в його організмі. Ознакою нестачі цинку будуть ламкі нігті, які розшаровуються і мають не гладку форму. Такі нігті потребують цинк для правильного синтезу білка, а відповідно – для правильного росту.

Особливою популярністю у майстрів манікюру користується новий засіб для комплексного відновлення нігтів та боротьби із захворюваннями нігтьової пластини на основі концентрованого органічного цинку RESULT Nail Care (вироблено в Україні). Детальний опис препарату..

На відміну від поширених засобів для нігтів "з цинком", RESULT Nail Care містить у своєму складі лише органічні молекули цього металу (Цинк + Лимонна Кислота = Цитрат Цинку). Саме така сполука сприймається організмом як продукт природного походження, повністю засвоюється і ніяк не засмічує організм допоміжними токсинами, алергенами, невідомими домішками та хімічними стабілізаторами.

Унікальні відновлювальні властивості цитрату цинку у поєднанні з потужною протигрибковою та антибактеріальною дією цитрату срібла та цитрату міді ефективно та швидко нейтралізують спори грибка та використовуються професіоналами для лікування грибка нігтів на ногах та руках. Комплекс швидко нейтралізує спори мікозу глибоко у структурі нігтьової пластини та сприяє відростанню нового здорового нігтя. Застосування комплексу Zn+Ag+Cu дозволяє місцево вилікувати навіть складні форми грибка нігтів без операції видалення нігтя та без довготривалої антигрибкової терапії пігулками.

 

Цинк для волосся

Нестача цинку погано впливає на зовнішній вигляд та ріст волосся. Випадіння та втрату блиску волосся можна призупинити використовуючи препарати багаті на органічний цинк - про це знає кожен трихолог!

В процесі догляду за пошкодженим волоссям важливим є призначення мікроелементів, насамперед: цинку, міді та сірки, які мають винятково важливе значення у процесі формування кератину. Також рекомендується пройти курс вітамінотерапії, головним чином зробивши акцент на вітамінах групи А та Е, які нормалізують функцію дерми та волосяного сосочка.

Цинк є одним з основних хімічних елементів, які запобігають утворенню лупи, а також багато інших неприємностей. Якщо вміст цинку в організмі знижується, то створюються умови для посиленого розмноження грибків та хвороботворних бактерій, що призводить до появи лупи, подразнення та вугрового висипання. Саме тому головним агентом проти лупи в сучасних шампунях виступають сполуки цинку.

 

ЦИНК ДЛЯ ЗДОРОВʼЯ


Смак та запах

Відомо, що цинк допомагає активізувати ті частини мозку, які відповідають за інформацію про смак та запах. Проблеми з роботою цих органів чуття пов'язують саме з нестачею цинку в організмі. Тому людям, які хворі на розлади смаку і навіть анорексію (в тому числі після коронавірусу COVID-19), прописують препарати, які містять цинк та рекомендують «цинкову» дієту.

 

Памʼять

Цинк присутній у частині мозку, яка відповідає за спогади та пам'ять. Чим вищий його рівень в організмі, тим кращі розумові здібності людини.

 

Імунна система

Цинк стимулює імунітет. Тому саме цинк, поряд із вітаміном С, – найважливіший союзник людини у боротьбі із застудою, грипом та ГРВІ.

 

Очі

Очам необхідний вітамін А, і саме цинк підтримує його оптимальну концентрацію у крові та регулює споживання тканинами. Для того, щоб позбутися подразнення очей і просто зміцнити зір, достатньо приймати 30 мг цинку щодня протягом одного місяця.

 

Цинк та діти

Вважається, що смертність серед хлопчиків вища, ніж серед дівчаток. Вчені вважають, що причиною цього є велика потреба чоловічого організму саме у цинку. Особливо важливо забезпечити потребу плоду в цинку у перші 3 місяці вагітності, оскільки розвиток плаценти у цей період потребує значних мінеральних запасів. Саме в цей період жінка скаржиться на зміну смаку, на притуплення нюху. Але все це — наслідок нестачі цинку в смакових сосочках та рецепторах носової порожнини. Коли формуються статеві органи хлопчиків, їх організму потрібна підвищена кількість цинку. Дівчаткам же цинк потрібен значно менше — тільки у нормах загального зростання та розвитку.

 

Старість

Старість - річ гнітюча..  Одна з найнеприємніших хвороб, яка її супроводжує, є старечий маразм, коли людина живе, майже нічого не усвідомлюючи. Багато хто думає, що це результат природного старіння організму. Але старечий маразм – це хвороба, і вона виліковна. А для лікування потрібний цинк. Але не тільки він: мозок повинен отримувати достатньо харчування та кисню, він не повинен бути отруєний алкоголем, наркотиками, надмірними дозами ліків. Вважається, що цинк не допускає пошкодження капілярів та захищає мозок. До людей, які проходять лікування цинком, повертаються пам'ять, здатність до нормальної координації.

 

Деякі факти про цинк

Цинк міститься у всіх клітинах людського тіла, найбільше в тканинах очей, печінки, мозку, м'язів та репродуктивних органах.
В організмі середньостатистичної людини знаходиться близько 2,5 г цинку - це приблизно у 20 разів більше, ніж решта мікроелементів (крім заліза).
Добова потреба здорової жінки у цинку становить 15 мг (а під час вагітності – 30 мг)
Організм щодня витрачає 3 мг цинку при пітнінні.


Важливо! Значна кількість цинку виводиться з організму алкоголем!

 

ЦИНК ДЛЯ ЧОЛОВІКІВ


Активний цинк + магній, мідь, срібло для компенсації дефіциту цинку в організмі. Перевірено на фронті Третьою Штурмовою БригадоюЧоловіки відрізняються від жінок багато у чому, включаючи їхні потреби у поживних речовинах. Так само, як жінкам потрібні особливі мікроелементи та вітаміни під час вагітності та задля постійного захисту від раку молочної залози.. Чоловікам потрібен головний чоловічий мікронутрієнт - цинк, який допомагає "бути хижаком", зберігати м'язову масу, та убезпечитися від раку простати.

Багато продуктів, які зазвичай полюбляють чоловіки - не є найкращим вибором для збалансованого харчування та підтримки чоловічого здоров'я. Водночас харчування продуктами, які насичені цинком та регулярні фізичні навантаження можуть допомогти запобігти багатьом віковим захворюванням в т.ч. проблемам із простатою, які проявляються у чоловіків віком від 35 років.

Варто зазначити, що продукти збагачені цинком запобігають серцево-судинним захворюванням, підвищують лібідо та потенцію чоловіка, покращують мікроциркуляцію крові у всіх частинах тіла, захищають від раку та інших хронічних хвороб.

Від насиченості їжі цинком залежить імунна відповідь на інфекційні хвороби, динаміка збереження кісткової та м'язової маси. 

Для підтримки міцного здоровʼя та "сталевого" імунітету чоловікам рекомендують вести здоровий спосіб життя: мати регулярні фізичні навантаження, відмовитися, або значно зменшити куріння, зловживання алкоголем та щоденно приймати індивідуальний набір вітамінів та мікроелементів з обовʼязковим вмістом (як мінімум) денної норми цинку в органічний легкодоступній формі. Сьогодні найбільш біодоступною формою цинку вважається - водний розчин цитрату цинку. Споживаючи цинк у розчиненій формі організм не витрачає енергію на руйнування кришталевої решітки (сухий порошок, пігулка тощо) і засвоює мікроелемент до 99,99%

Всім відомо, що присутність у раціоні чоловіка морепродуктів може суттєво покращити чоловіче здоров'я. Вважається, що морепродукти належать до афродизіаків - підвищують тонус і життєві сили, позбавляють депресії, зберігають молодість і здоров'я, а також стимулюють статевий потяг. І все це завдяки підвищеній концентрації органічного цинку, який бере участь у багатьох важливих процесах метаболізму - від виробництва ДНК до відновлення клітин.

Цинк запобігає розвитку раку простати, позитивно впливає на функціонування чоловічої репродуктивної системи, посилює вироблення сперматозоїдів, підсилює імунітет та імунну відповідь на інфекції, сприяє загоєнню ран, боротьбі із застудами та запаленнями, сприяє красі шкіри та волосся. Цинк регулює діяльність статевих гормонів та стимулює роботу простати.

 

ТОВ "НАНОСВІТ ОРГАНІК" виробляє органічний цинк в якості основного компонента дієтичної добавки SuperMAN Zn+ до їжі з метою компенсації нестачі цього мікроелемента в організмі. Препарат в т.ч. постачається на фронт для підтримки імунітету, сил, енергії та витривалості бійців на передовій. 

Більше про благодійну ініціативу NanoSvit Organic у війні з рф..

 

ДЕФІЦИТ ЦИНКУ І ПЕРЕНАСИЧЕННЯ ЦИНКОМ


Варто відзначити такі явища в організмі, як нестача або надлишок цинку. Нестача цинку в організмі веде до послаблення імунітету до шкірних хвороб та погіршення потенції. Надлишку цинку не спостерігається, хіба що якщо він надходить до організму шляхом ін'єкцій. У дуже поодиноких випадках перенасичення цинком призводить до шлунково-кишкових хвороб та проблем з м'язовою координацією.

Добова доза цинку 11-15 мг, і бажано, щоб він надходив до організму саме в органічній формі для правильного засвоєння.

При вживанні достатньої кількості цинку рекомендується також витримувати баланс із міддю та залізом, тобто і цих речовин разом із цинком має надходити в організм у кількості добової норми.

 

КУПИТИ ЦИТРАТ ЦИНКУ (КИЇВ, УКРАЇНА)


Наші спеціалісти з радістю проведуть консультації та значно спростять розробку технології введення цитрату цинку до рецептури Ваших препаратів.

Для промислових підприємств ми передаємо зразки цитрату цинку для тестування.

NanoSvit Organic співпрацює з найкращими експертами галузі, технологами та відомими виробничими підприємствами з 2006 року

Для консультацій, придбання цитрату цинку або замовлення зразка зв'яжіться з нами за телефоном: +38.044.578.00.46

 

засіб для загоєння ран, ODEO - найкращий натуральний дезодорант зі сріблом, засіб від нігтьового грибка, дезінфекція взуття від запаху, домашня дезінфекція, дезінфекційні засоби