Сергій Гуков - Sergiy GukovNanoSvit Organic - Сергій Гуков - Sergiy Gukov

Швидке загоєння ран, порізів, опіків. Як швидко загоїти рану


NanoRAN – швидке загоєння ран, порізів, опіків, водянок. Швидка регенерація шкіри. Антисептик без спирту

Нанотехнології запропонували нові унікальні органічні препарати на основі важливих мікроелементів для швидкого загоєння ран, порізів, опіків та інших травм шкіри.

Рани, порізи, опіки - ми стикаємося з цією проблемою регулярно. При отриманні травми, шкіри перше питання, яке виникає у нормальної людини - "Як максимально швидко залікувати, загоїти рану і назавжди забути про цю травму".

Біль, кров, набрякла шкіра, рубець - наслідки від яких хочеться себе вберегти.

 


Але як це зробити? Як швидко загоїти рану без болю та рубця?

Зеленка?.. - Морально застарілий малоефективний засіб. Псує вигляд шкіри, забруднює руки, створює образ молодика, що впав.
Перекис водню? - Випалює всі клітини при контакті, пече, створює масивний рубець і ніяк не сприяє регенерації епідермісу.
Спирт у рану?.. – Готуйтесь! Стискайте зуби. Зараз буде дуже боляче..
Мазь? - Яку саме мазь можна наносити на свіжу рану?.. Чи продезінфікує вона поріз? Чим промити рану перед нанесенням цієї мазі? А шкіра зможе дихати під жировою плівкою мазі? 

Зазвичай в хід йде все, що потрапило під руку.. Залишається тільки сподіватися на те, що обраний засіб допоможе, а рана не загноїться та не з'явиться рубець.

 

Засоби для загоєння ран нового покоління


Рішення було знайдено завдяки багаторічним дослідженням NanoSvit Organic у галузі мікроелементології та винайденню унікальної композиції мікроелементів на основі органічних комплексів срібла, магнію, цинку та міді з лимонною кислотою.

Інноваційні препарати NanoSvit Organic із вмістом органічних біомікроелементів  – новий етап розвитку лікувально-профілактичної косметології для швидкого загоєння ран і регенерації шкіри.

Мікроелементні засоби NanoSvit Organic мають потужні природні антибактеріальні, загоювальні та живильні властивості.

Препарати сприяють максимально швидкому загоєнню ран і порізів, живлять шкіру мікроелементами, які: активують і підтримують процеси регенерації на клітинному рівні, запускають енергетичні процеси синтезу АТФ, сприяють максимально швидкому відновленню епідермісу без рубця.

 

Швидке загоєння ран, порізів та опіків


Можна привести тисячі доказів та написати багато тексту, але ми вважаємо, що краще один раз показати препарат у дії "на собі" і нехай кожен зробить свої висновки.

І хто, як не керівник та ідейний лідер підприємства, який розробляє, виношує в собі, тестує та живе своїми продуктами може довести їхню ефективність.

Нижче публікуємо результати одного з досліджень Директора з виробництва, науки та технологій NanoSvit Organic з оцінкою ефективності дії комплексу мікроелементів (срібло, цинк, мідь) для вирішення проблеми загоєння ран.

Фіксувався процес загоєння шкіри, а також оцінювалися швидкість загоєння рани.

Експеримент проводився у звичайних побутових умовах із використанням препарату RESULT FungiStop (цитрат срібла, цитрат цинку, цитрат міді). 

Надалі були проведені глибокі дослідження, препарат було модернізовано та доопрацьовано (додано ще один мікроелемент – магній (Mg), проведено корегування  вмісту інших мікроелементів) із встановленням основного акценту саме на максимізації ефекту загоєння шкіри.

В результаті було розроблено нову рецептуру та сертифіковано новий спеціалізований препарат - RESULT NanoRAN, який Ви можете купити на цьому сайті з доставкою по всій Україні.

 

ЕКСПЕРИМЕНТ :: ефект загоєння ран NanoSvit


Мета: перевірити, оцінити та зафіксувати на фото ефективність мікроелементного комплексу (срібло, цинк, мідь) для загоєння ран, порізів та подряпин.

Досліджуваний препарат: RESULT Fungi Stop

 

Загоєння рани на пальці руки


► Початок експерименту

Було отримано легку виробничу травму – кровоточить рана на вигині вказівного пальця лівої руки. Верхній шар шкіри, який був частково зрізаний у процесі одержання травми, відірвано від місця кріплення до пальця механічно. Відчувається пульсуючий біль у ділянці рани.


Стан рани: Рясне виділення крові. Механічно видалено пошкоджений верхній шар епідермісу.

Фото 1. Рана на вказівному пальці руки

► Час від початку експерименту: 1 хв.

Дії: травмований палець промитий з розпилювача засобом RESULT Fungi Stop (3 натискання). Ватний тампон змочений препаратом (4 натискання) та зафіксований на рані. Біль при нанесенні досліджуваного загоювального засобу відсутній. Спостерігається легкий набряк у ділянці рани. Легкий пульсуючий біль у ділянці рани продовжується.

Стан рани: виділення крові


Фото 2. Накрити рану ватним диском змоченим засобом

► Час від початку експерименту: 5 хв.

Дії: На 5 хвилині ватяний тампон знятий. На рану накладено побутовий лейкопластир. Внутрішня подушечка лейкопластиру зволожена засобом RESULT Fungi Stop (1 натискання). Біль при накладанні зволоженого пластиру відсутній. Легкий набряк. Легкий пульсуючий біль продовжується.

Стан рани: виділення крові значно скоротилося.


Фото 3. Укрити рану лейкопластиром, змочивши подушечку засобом для загоєння

► Час від початку експерименту: 20 хв.

Дії: На 20 хвилині експерименту, ділянка пластиру, яка накладена безпосередньо над раною додатково оброблена препаратом з розпилювача (поверх пластиру).

Стан рани: Пульсуючий біль припинився. Набряк і виділення крові не спостерігаються

Фото 4. Можна додатково зрошувати рану препаратом поверх ранової пов'язки.

► Час від початку експерименту: 60 хв.

Дії: На 60 хвилині пластир частково відліплений для фото. Після огляду пластир закріплений на пальці без додаткового змочування препаратом.

Стан рани: виділення крові із рани не спостерігається. Відбиток рани на подушечці пластиру вказує на те, що виділення крові припинилося вже на попередньому етапі експерименту. Рана чиста. Спостерігається затягування рани новою шкірою. Під тонкою плівкою нової шкіри спостерігаються кінці ушкоджених судин. Судини не кровоточать. Підшкірних гематом навколо кінців пошкоджених судин немає. Будь-які больові відчуття відсутні.

Фото 5. Залишати пластир над раною для захисту від механічних пошкоджень

► Час від початку експерименту: 123 хв. (2 год 3 хв)

Дії: Пластир частково відліплений для фото. Після огляду рани пластир закріплений на пальці для захисту від механічних пошкоджень та забруднень. Перед закріпленням пластиру рана додатково оброблена препаратом (1 натискання).

Рана: рана практично затягнулася. Рана суха з легким блиском. Будь-які больові відчуття відсутні.

► Час від початку експерименту: 300 хв. (5 год)

Дії: Пластир повністю знятий з пальця

Рана: Виділення не спостерігаються. Легкий блиск нової шкіри на рані.

► Час від початку експерименту: 330 хв. (5 год 30 хв)

Рана: Виділення не спостерігаються. Блиск на рані зник. Рожевий відтінок нової шкіри на рані.

► Час від початку експерименту: 330 хв. (5 год 30 хв)

Рана: Місце, де була рана - сухе. На новій шкірі з'явилися природні складки під час вирівнювання пальця. Рана повністю загоїлася. 

Висновки


Препарат має виражену ранозагоювальну дію. Спостерігається швидке загоєння шкіри без рубця, без розвитку нариву та болю в процесі загоєння. Протягом дня в процесі лікування рани (після зняття пластиру на 4 годині експерименту) травмований палець змочувався водою (в т.ч. з мийними засобами та рідким милом) без додаткової обробки препаратом.

 
засіб для загоєння ран, найкращий еко дезодорант, засіб від грибка нігтів, дезінфекція взуття, цитрат срібла купити