Сергій Гуков - Sergiy GukovNanoSvit Organic - Сергій Гуков - Sergiy Gukov

 

ЯК ВИВЕСТИ ЗАПАХ З ОДЯГУ


Нанотехнології запропонували новий унікальний органічний препарат для нейтралізації запаху одягу у тому числі: запаху поту, неприємного запаху тіла, плісняви, запах старості, запаху секонд-хенду тощо.

 

ОРГАНІЧНЕ СРІБЛО ДЛЯ ГІГІЄНИ


Органічне срібло завдяки своїм потужним природним антибактеріальним властивостям знайшло широке застосування в галузі гігієни тіла людини, профілактики та лікування захворювань, а також в якості безпечного засобу для видалення неприємного запаху та нейтралізації причини його появи.

 

 

ОРГАНІЧНЕ СРІБЛО:

 • дезінфікує одяг без виварювання, хлору та шкоди тканині
 • захищає організм від інфекції
 • прибирає з одягу запах поту та неприємний запах тіла 
 • нейтралізує їдкий запах тіла, прибирає запах цвілі, старості
 • не шкодить природній мікрофлорі людини

 

Обробка одягу органічним сріблом наділяє тканину повним спектром властивостей цього благородного металу. Одяг стає антибактеріальним і захищеним від неприємного запаху значно довше, ніж після звичайного прання.

Оброблений одяг та тканини набувають нових якостей. Посріблена тканина:

 • знищує віруси (!), бактерії, грибок, личинки та яйця паразитів (глистів тощо)
 • захищає від появи неприємного запаху одягу
 • нейтралізує причину появи запаху
 • допомагає природній мікрофлорі впоратися з інфекцією
 • знімає подразнення шкіри, сприяє загоєнню ран.
 • має антиалергічну дію

 

ЗАСОБИ ДЛЯ НЕЙТРАЛІЗАЦІЇ ЗАПАХУ ОДЯГУ


Застосування препаратів Органічного срібла не потребує особливих навичок та може застосовуватись у домашніх умовах. Ви можете вибрати для себе найбільш зручний спосіб збагачення одягу срібними властивостями:

 1. Silvester :: для видалення запаху поту з одягу та дезінфекції без хлору та перекису водню. Органічний продукт нанотехнологійSilvester - Антибактеріальний ополіскувач:
  Розведіть препарат водою у пропорції, яка вказана на упаковці, замочіть або просочіть одяг і висушіть його без додаткового полоскання.
  Пакування: пляшка із мірним ковпаком, 0.5л
  Купити антибактеріальний ополіскувач для видалення запаху з одягу
   
 2. Silvester - для нейтралізації запаху одягу та дезінфекції білизни. Органічний продукт нанотехнологійSilvester - Спрей для зрошення та антибактеріального прасування:
  Розпорошіть засіб на одяг у процесі прасування. Також, з метою швидкої EXPRESS нейтралізації запаху поту на одязі у проблемних зонах (під пахвами, рукавами тощо) Ви можете розпорошити срібло без прасування.
  Пакування: пляшка з механічним розпилювачем, 0.5л
  Купити засіб-спрей для нейтралізації запаху одягу

Ми дуже раді, що тисячі наших клієнтів вже забули про дискомфорт, який може спричинити раптова поява неприємного запаху одягу.

Пам'ятайте – вирішення проблеми неприємного запаху одягу знайдено та доступне вже сьогодні. Ви можете зробити свій одяг антибактеріальним та надійно захищеним від запаху в домашніх умовах!

Лінійка препаратів Silvester для захисту одягу від запаху на основі Органічного срібла – найкращий засіб для нейтралізації запаху речей та підтримки імунітету без пігулок та медикаментозного лікування!

Детальна інформація про те, як позбутися запаху поту

Також, з метою ефективної боротьби із неприємним запахом поту на одязі, NanoSvit презентує перший ефективний натуральний дезодорант без запаху, алюмінію та парабенів - O'DEO


засіб від грибка нігтів, дезінфекція взуття, цитрат серібла , побутова дезінфекція оселі, дезінфікуючі засоби