Сергій Гуков - Sergiy GukovNanoSvit Organic - Сергій Гуков - Sergiy Gukov

НЕ ЗНАЄТЕ ЯК ПОЗБУТИСЯ ВІД ЗАПАХУ ОДЯГУ?..


Це питання, яке турбує голови мільйонів. Питання іміджу та ставлення до Вашої персони з боку суспільства. Їдкий запах поту дратує, відлякує оточення, сковує і змушує почуватися «не у своїй тарілці».

Позбутися запаху поту на одязі


ЗАПАХ ПОТУ


Піт - це рідина, яка виділяється підшкірними залозами для охолодження організму. Спочатку виділення зовсім не мають запаху. Неприємний запах під пахвами виникає завдяки бактеріям, які харчуються шкірними виділеннями та виробляють леткі речовини зі специфічним "ароматом". При цьому бактерії оселяються як на шкірі, так і у структурі тканини вашого одягу.

Люди з підвищеним потовиділенням (мед. термін - гіпергідроз) найбільш часто стикаються з проблемою появи неприємного запаху під пахвами, який поширюється по всьому одязі.

Для того, щоб позбавитися цієї проблеми необхідно провести комплекс гігієнічних процедур:

 1. Нормалізація мікрофлори на шкірі (в т.ч. під пахвами). Необхідно знищити «чужі» мікроорганізми й тим самим надати життєвий простір власній природній мікрофлорі.
 2. Дезінфекція одягу - нейтралізація бактерій та джерела неприємного запаху (продуктів їх життєдіяльності) у структурі тканин.

 

НОРМАЛІЗАЦІЯ МІКРОФЛОРИ ПІД ПАХВАМИ

Для нормалізації мікрофлори на шкірі потрібне зовнішнє застосування антисептичних препаратів або дезодорантів з антибактеріальними компонентами 

Але будьте обережні! Активне використання неорганічних хімічних антиперспірантів (не плутати із дезодорантами) із тривалим судинозвужувальним ефектом викликає порушення роботи сальних залоз, їх закупорювання та посилення проблеми. Дерматологи рекомендують застосовувати органічні дезодоранти із природною антибактеріальною дією.

 

НОВИЙ ОРГАНІЧНИЙ ДЕЗОДОРАНТ ВІД NANOSVIT!


01.04.2016 року NanoSvit представив новий унікальний мікроелементний продукт – органічні дезодоранти для чоловіків і жінок без запаху O'DEO на основі природних властивостей біологічно важливих мікроелементів (цинку, срібла та міді), які нормалізують мікрофлору під пахвами та надійно захищають від неприємного запаху.


ЯК ПОЗБУТИСЯ ЗАПАХУ ПОТУ НА ОДЯЗІ?


Пот і сморід у чоловіка

Звичайне прання (навіть при максимальній температурі) не здатне знищити всі види бактерій та мікози, а застосування хімічних дезінфікуючих засобів на основі хлору, фенолів, спирту може бути небезпечним для Вашого здоров'я (алергія, подразнення) та мати негативний вплив на структуру одягу.

Традиційне виварювання також підходить тільки для білої постільної білизни та абсолютно не застосовується для синтетичного, шкіряного або яскравого кольорового одягу.

NanoSvit запропонував перші органічні засоби антибактеріального захисту з дезодоруючим ефектом для одягу без шкідливої хімії.

Найновіші препарати на основі Органічного срібла Silvester – це:

 • Швидке та якісне видалення неприємного запаху
  не маскує, а знищує запах та його першопричину
   
 • Довгостроковий захист одягу від появи запаху
  після обробки срібло залишиться у структурі тканини та продовжує працювати
   
 • Органічний склад: вода, срібла цитрат, лимонна кислота
  без ароматизаторів, барвників, стабілізаторів, ПАР та хімічно небезпечних речовин, не має токсичних випарів, має антиалергічну дію на шкіру
   
 • Універсальність застосування
  підходять для будь-яких видів одягу та тканини
   
 • Розроблені і виготовляються в Україні!

 

З новими нейтралізаторами запаху одягу Silvester Ви зможете:

 • швидко вивести та повністю позбутися запаху одягу
 • надійно і надовго захистити сорочку, спортивну форму, спецодяг та ін.
 • продезінфікувати спідню, натільну та постільну білизну
 • наділити антиалергічними та захисними властивостями будь-які текстильні вироби

SILVESTER - ПЕРШІ ОРГАНІЧНІ ДЕЗОДОРАНТИ ДЛЯ ОДЯГУ!

 

ІНСТРУКЦІЯ З НЕЙТРАЛІЗАЦІЇ ЗАПАХУ ОДЯГУ

 

ЯКЩО ОДЯГ МОЖНА ПРАТИ АБО ЗАМОЧУВАТИ


Silvester - Дезінфекція одягу без виварювання

Для виробів, які можна прати в автоматичному або ручному режимі (футболки, сорочки, шкарпетки, панчохи, майки, куртки, жилети) розроблено спеціальний концентрований засіб Silvester – Антибактеріальне прання

Для того, щоб позбутися неприємного запаху одягу достатньо:

 1. Додати засіб у холодну воду згідно з інструкцією
 2. Просочити чисті речі препаратом (можна просочувати вологий одяг відразу після автоматичного прання і віджимання) та дати настоятися 15-20 хвилин
 3. Віджати й висушити без додаткового полоскання (срібло має залишитися у структурі тканини)
 4. Сушити речі у тіні (не на сонці!)

 

ЯКЩО ВОЛОГЕ ПРАННЯ НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ


Silvester - засіб для нейтралізації запаху одягу та дезінфекції білизни

Пальто, костюм, піджак, шуба – дуже делікатний одяг, який потребує особливого дбайливого догляду. Єдине місце для очищення таких виробів – професійні салони хімічного чищення. Але всі ми знаємо скільки коштує кожен такий похід до фахівців. Щобільше, регулярні хімічні процедури можуть завдати непоправної шкоди вашій улюбленій шубці або піджаку.

Що ж робити, якщо вже через тиждень усередині шуби, пальта чи куртки ви відчули їдкий та неприємний аромат? Туалетна вода тут не сильно врятує.. Знову хімчистка?.. На щастя - НІ! Стане в нагоді Silvester – Спрей Це готовий до використання препарат для локальної нейтралізації запаху та антибактеріального прасування. 

Для вирішення проблеми достатньо:

 1. Рівномірно зволожити (просочити) проблемні ділянки з розпилювача
 2. Просушити виріб у тіні

ВИДАЛЕННЯ ЗАПАХУ ПОТУ, ЯКИЙ ГЛИБОКО ВʼЇВСЯ


Якщо навіть повний цикл прання при високій температурі не зміг забезпечити позитивний результат, а душок під пахвами залишився, значить Ви зіткнулися з проблемою запаху, що глибоко в'ївся. Як правило, причиною цього може стати регулярне застосування твердих і гелеподібних дезодорантів або антиперспірантів. Залишки засобів проникають у структуру тканини та утворюють пористу малорозчинну полімерну оболонку, яка виступає ідеальним місцем для розселення мікроорганізмів. Розчинити й прибрати полімери, що відклалися, без шкоди тканини практично неможливо. Єдине рішення – зробити їх антибактеріальними. У цьому вам допоможуть препарати серії Silvester!

Для видалення запаху тіла, що в'ївся, після кожного прання необхідно обробляти (рівномірно зволожувати) проблемні зони з розпилювача Silvester – Антибактеріальний спрей або просочувати розчином Silvester – Антибактеріальне прання. Срібло глибоко проникає в структуру антиперспірантних ущільнень і забезпечує захисні дезодоруючі функції.


ЯК ВИВЕСТИ ЗАПАХ ЗІ ШКІРЯНОЇ КУРТКИ АБО ХУТРЯНОЇ ШУБИ


Шкіра та хутро – одні з найвибагливіших матеріалів. Практично будь-яка обробка (пральний порошок, хімія, вода) може зіпсувати зовнішній вигляд та нашкодити структурі виробу. Аналогічна ситуація з дорогими тканинами у пальто, піджаків, фраків тощо.

ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ШКІРЯНА КУРТКА ЧИ ШУБА ЗАПАХЛИ?..

Проблема вирішена! Саме для вирішення цієї задачі був розроблений Silvester – Антибактеріальний спрей

Для видалення запаху та бактерій, які його продукують, достатньо зросити (рівномірно зволожити) проблемні ділянки на внутрішній частині куртки, пальта або піджака і дати просохнути. Особливий акцент при обробці необхідно зробити на зоні під пахвами.


ЗАТХЛИЙ ЗАПАХ ОДЯГУ. НЕПРИЄМНИЙ ЗАПАХ У ШАФІ


Шафа

Якщо Ви відкрили шафу і замість приємного аромату «альпійської свіжості» відчули затхлий запах – отже бактерії вже колонізували Ваш гардероб та його наповнення.

Затхлий запах одягу має таку ж бактеріальну природу. Доступ кисню, відповідна вологість і температура повітря, натуральні матеріали, шкіра, хутро – все, що потрібне для мікроскопічних поселенців. І як будь-яка жива система, колонії бактерій розмножуються і залишають відходи, які псують повітря неприємним запахом.

ЯК ПРИБРАТИ ЗАТХЛИЙ ЗАПАХ У ШАФІ


 1. Дістаньте з шафи весь одяг
  Виперіть речі, які для цього пристосовані та просочіть засобом (або прополощіть в) Silvester – Антибактеріальне прання
 2. Одяг, який не підлягає пранню:
  a. Добре провітріть
  b. Обробіть внутрішню частину курток, піджаків, пальта та ін. засобом Silvester – Антибактеріальний спрей. Зробіть особливий акцент на пахвовій зоні
  c. Просушіть одяг у тіні (не на сонці)
 3. Вимийте і продезінфікуйте шафу засобом Silvestr – Дезінфекція (зросіть препаратом стінки шафи, розітріть і дайте просохнути)
 4. Завантажте гардероб. Насолоджуйтесь свіжістю та відсутністю сторонніх ароматів

Для захисту від появи затхлого запаху в шафі або гардеробі експерти рекомендують проводити консервацію одягу, який довго не використовується:

 1. Перед зберіганням вичистити, випрати або провітрити
 2. Провести антибактеріальну обробку
 3. Упакувати у вакуумні пакети
 4. Зберігати у сухому місці (покласти до шафи вологопоглинач)


ЗАХИСТ ВІД ЗАПАХУ СПІДНЬОЇ БІЛИЗНИ


Засоби з органічним сріблом знаходять активне застосування в гінекології, а також незамінні у комплексних питаннях підтримки особистої та інтимної гігієни. Фахівці рекомендують регулярно проводити термічну обробку та прасування спідньої білизни. Silvester – Антибактеріальний спрей дозволяє, як у багато разів збільшити ефективність термічної обробки, так і забезпечити надійний результат навіть без прасування. Спідня білизна після обробки сріблом стає антибактеріальною.

Застосовується для:

 • дезінфекції спідньої білизни під час лікування інфекційних захворювань (молочниця, дерматити, венеричні хвороби тощо)
 • захисту спідньої білизни від утворення неприємного запаху

Способи застосування:

 • Зволожити спідню білизну в процесі прасування або зволожити без прасування
 • Висушити не на сонціКУПИТИ ЗАСІБ ВІД ЗАПАХУ ОДЯГУ


Купити засоби від запаху одягу Ви можете в офіційному інтернет-магазині NanoSvit на цьому сайті або в мережі наших дилерів та партнерів.

Купуючи засоби від запаху одягу на нашому сайті, Ви отримуєте гарантію якості продукції від виробника NanoSvit (Київ, Україна).

На всій продукції присутня фірмова голограма  NanoSvit.

Також, Ви можете замовити препарати з доставкою до будь-якого населеного пункту України («Нова Пошта», «Інтайм», «Укрпошта»).

 


засіб від грибка нігтівдезінфекція взуттядезінфекція оселі