Сергій Гуков - Sergiy GukovСергій Гуков - Sergiy Gukov

Як прибрати запах секонду


Нейтралізуємо запах секонд хенду  

Останнім часом дедалі більше з'являється магазинів із конфіскованими товарами, "одягом із Європи" та комісійних речей. Всі ми знаємо до якої категорії та ціни вони належать. Секонд хенди в Україні існують давно, але через воєнну агресію рф, економічну кризу і падіння курсу національної валюти саме зараз вони набирають все більшої популярності.

Багато українців не гидують «баулами» та «європейськими товарами», причому навіть ті, хто може дозволити собі дорогі бренди. Причина проста: навіщо витрачати тисячі гривень у фірмових магазинах, якщо іноді новий одяг відомих брендів можна купити «за копійки». Адже на вулиці дуже складно зробити висновки з якого вони бутика.

Але не все так просто із магазинами вживаного одягу. Багато любителів секонду вважають, що їх достатньо добре випрати перед використанням і захист від попереднього власника гарантований. Насправді позбутися "фірмового" запаху речей з секонду - дуже не тривіальна задача. Специфічний запах може триматися на речах роками й натякати всьому оточенню на справжнє місце походження брендової речі.

У цій статті ми розберемося, що таке секонд-хенд, як убезпечити себе від можливих загроз, швидко вивести їдкий "запах секонду" та вільно користуватися перевагами цього бюджетного мультибренду.


 

Одяг із секонд-хенду


Одяг із секонду

Якщо говорити загалом про значення та призначення секонд-хенду, його можна описати дуже просто: це особлива система збору одягу з метою подальшої переробки або продажу. У деяких країнах існують навіть спеціальні фабрики, які збирають одяг у населення та сортують його за певними категоріями. Причому, розподіляється вона не лише за сезонами, призначенням та статтю, а й за рівнем новизни товару, а також за брендом виробника.

Таким чином, у багатьох комісійних магазинах часто зустрічаються практично нові речі, бувають навіть абсолютно не ношені, причому з оригінальною фірмовою етикеткою. Єдине, що може значно зіпсувати позитивні емоції від купівлі відомого бренду на секонді – це дуже специфічний аромат, навіть можна сказати – справжня хімічна атака на органи нюху. Цей душок неможливо ні з чим сплутати, його впізнає кожен. Тому репутація власника такої речі може бути під загрозою.

Сьогодні існує багато статей на тему небезпеки вживаного одягу та шкідливості засобів, якими обробляють речі перед їх продажем на перевальних пунктах, митницях чи гуртових складах. Доводити чи спростовувати факт застосування токсинів для дезінфекції одягу не має сенсу.. Відповідь одна – токсичні деззасоби для обробки речей у секонд хенді точно застосовуються.

Головне питання полягає в тому, як повністю убезпечити свій організм від цих токсичних хімікатів, а також повністю очистити одяг від «набутків» попереднього господаря: його бактерій, залишки шкірних виділень і навіть чужого запаху поту, який глибоко вʼївся.

 

Чим обробляють секонд-хенд


Чим обробляють секонд-хенд

Для того, щоб розуміти як боротися з неприємним запахом від обновки, купленої в баулі, необхідно, в першу чергу, розуміти що є причиною, а точніше - якими саме засобами були оброблені речі.

Зазвичай дезінфікують ношений одяг за допомогою найдешевших і найдоступніших хімічних речовин, таких як формальдегід або бромистий метил.

Формальдегід – це токсичний безбарвний летючий газ для дезінфекції (водно-спиртовий розчин формальдегіду - формалін). Його присутність помітна навіть за дуже низьких концентрацій через сильний запах. При тривалому впливі ця хімічна речовина має небезпечну токсичну дію на організм, яка подразнює шкіру, очі, дихальні шляхи та може призвести до дуже сумних наслідків.

Бромистий метил має приблизно ті ж властивості та призначення, що й попередній хімічний монстр.

 

Запах секонд хенду


Саме вищевказані речовини надають такого специфічного запаху речам у секонд хенді. Обробці піддають весь одяг: шкіряний та хутряний, речі зі шкіряною підкладкою, шкіряне та гумове взуття, хутро, вироби з хімічних волокон, бавовняні та вовняні вироби, а також всі інші предмети гардероба.

І хоча реалізатори та власники магазинів намагаються довести протилежне, говорячи про "абсолютну" безпеку антисептиків, варто спиратися на здоровий глузд і доведені дані щодо їх визначеної високої токсичності. Обережність в цьому плані не зашкодить, тим паче коли мова йде про власне здоров'я.

Чи хочете ви вдягти на себе футболку, джинси або блузку, просочену формаліном? У вас не виникало питання, чому саме цей дезінфектант використовується в моргах.

 

Як вивести запах секонд хенду та токсини з одягу


Порядні реалізатори уживаних речей, завжди порекомендують випрати речі після придбання не тільки з метою нейтралізації запаху, але і для очищення їх від далеко не найкорисніших водовідштовхувальних речовин та запаху.

Однак, як вже було зазначено на початку нашої статті, вивести запах, а тим більше очистити одяг від хімікату, часом буває дуже не просто. Звичайне прання, багатоденне сушіння та провітрювання на свіжому повітрі або на сонці – не завжди ефективний метод для такого досить складного завдання. Тим більше, коли питання стосується взуття та шкіряних речей. Вивітрювати запах іноді можна місяцями, але далеко не в кожному випадку буде отриманий належний результат.

Шкіряні вироби мають властивість зберігати в собі хімічні аромати, навіть після кількох циклів прання. Особливо це стосується уживаного одягу та взуття. Сонце та мороз не особливо допоможуть нейтралізувати запах та отруйні якості в'їдливого хімікату. Щоб повністю їх вивести, необхідне чищення на мікрорівні та їх якісна хімічна нейтралізація.

 

Висновки, інструкції


Після придбання одягу в секонд хенді необхідно:

 1. Вимити зі структури тканини розчинні хімікати та вологовідштовхувальні речовини

  температура води має бути максимально допустимою для даного виду тканини. ПАВи та полімери краще розчиняються при високих температурних режимах пральної машини

 2. Провести додаткову антибактеріальну обробку

  продезінфікувати всі речі від бактерій попереднього господаря та людей, які вже ходили з речами у примірювальну до вас. Адже ви не знаєте ким були ці люди, якими шкірними недугами вони хворіють, чому вбрання першого власника потрапило в магазин, а також наскільки якісно одяг був продезінфікований перед продажем

 3. Нейтралізувати леткі хімічні речовини, які викликають специфічний сморід секонду і можуть шкодити здоров'ю

  Якщо з пранням та провітрюванням пересічній людині все зрозуміло, то проведення дезінфекції та нейтралізації токсинів і алергенів викликають багато запитань через свою досить складну специфіку.

 

 

Які використовувати засоби


Silvester - Видаляє запах секонд хенду

Для дезінфекції, нейтралізації хімікатів, алергенів та запаху секонд хенду краще використовувати передові сучасні органічні засоби, які здатні працювати на молекулярному рівні без шкоди для людини та тканини.

Засіб для речей із секонд хенду обов'язково має бути багатофункціональним:

 • вміти видаляти та нейтралізувати джерело запаху,
 • проводити дезінфекцію та очищувати тканину від мікробів
 • нейтралізувати алергени та хімічні токсини

Перший багатофункціональний нейтралізатор неприємного запаху, який здатний вирішити всі ці завдання був розроблений в лабораторії нанотехнологічного виробника NanoSvit Organic (Київ, Україна).

Комплексна Система Захисту "Silvester - Антибактеріальне прання"  – перший органічний засіб для ополіскування від запаху одягу з потужним дезінфікуючим та антибактеріальним ефектом. Не містить ароматизаторів, барвників, токсинів та інших хімікатів. Всю роботу виконує благородний метал у рідкій органічній формі – срібло (цитрат срібла).


Дія органічного срібла:

 • антибактеріальна, дезінфікуюча
 • видалення запаху
 • нейтралізація летких ароматичних сполук
 • нейтралізація хімічних токсинів та алергенів

Склад КСЗ Silvester: діюча речовина – концентрат органічного срібла (цитрат срібла), кислота лимона, вода

Безпека: Без випарів, Без токсинів, Без ароматизаторів, Простий органічний склад

Унікальність: препарат не має аналогів в Україні та ближньому зарубіжжі

Одяг та білизна збагачені сріблом має явно виражені антиалергічні властивості, сприяє зменшенню подразнень на шкірі та підтримує загальні захисні функції організму людини.

 

Інструкції із застосування:


Прибираємо запах секонду на футболках, сорочках, светрах, джинсах, шапках, синтетичних виробах тощо.

 1. Випрати одяг на тривалому режимі прання за максимально допустимої температури для тканини
 2. Ретельно прополоскати кілька разів. Віджати
 3. В окрему ємність (таз, відро) набрати кілька літрів холодної води
 4. Додати Silvester із розрахунку 2-3 ковпачки на кожен літр води
 5. Перекласти одяг у підготований розчин, рівномірно просочити та настояти 2-3 години
 6. Віджати (можна в автоматичному режимі) без (!) додаткового полоскання та висушити в тіні (не на сонці!)

 

 

Взуття із секонд хенду


Вживане взуття – найскладніший продукт у контексті проаналізованої проблеми. Наприклад, шкіру – не можна прати, а спортивні кеди розлізуться після тривалого замочування. Але найбільша проблема криється навіть не в цьому..

Грибок!! Цей невидимий колонізатор ховається в кожній 2 парі і здатний будь-якої секунди вийти на поверхню і подарувати вам дуже неприємні захворювання, які супроводжуються сильним дискомфортом і появою неприємного запаху від ніг та взуття. Якщо взути таке взуття Вашим діагнозом легко може стати: грибок на ногах (стопи, між пальцями) чи навіть грибок нігтів.

Спори грибка виживають навіть у найекстремальніших умовах. Більшість стандартних дезінфікуючих засобів для дому — (спирт, формальдегід, хлорка, оцет та ін.) не здатні вбити цей мікроорганізм. Спори можуть існувати роками у структурі шкіри або устілки.

 

Що ж робити?..

NanoSvit Organic розробив спеціалізований органічний препарат від грибка у взутті та на шкірі. Дізнайтесь більше у розділі: дезінфекція взуття

 

ВИСНОВКИ


Для впевненості у чистоті та безпеці своєї уживаної «обновки», не нехтуйте додатковими заходами очищення та дезінфекції. Це допоможе видалити неприємний запах секонд хенду, уникнути алергії, захистити тіло від шкірних захворювань та надати речам таке бажане відчуття новизни! 

Купити засіб від запаху секонд хенду у Києві (доставка по Україні)


Silvester - Видаляє запах секонд хендуКупити засоби від запаху секонд хенду у Києві Ви можете в офіційному інтернет-магазині NanoSvit на цьому сайті або у мережі наших дилерів та партнерів.

Купуючи препарат на нашому сайті, Ви отримуєте гарантію якості продукції від виробника NanoSvit Organic (Київ, Україна).

На всій продукції NanoSvit Organic присутня фірмова голограма.

Також, Ви можете замовити препарати з доставкою до будь-якого населеного пункту України («Нова Пошта», «Укрпошта»).


натуральний дезодорант, засіб від грибка нігтів, домашня дезінфекція